Ексклюзиви
неділя, 19 січня 2014 12:17

УДАР і "Батьківщина" брали участь у роботі комітету і знали про закони "регіоналів" - голова секретаріату

УДАР і "Батьківщина" брали участь у роботі комітету і знали про закони "регіоналів" - голова секретаріату
Фото: slovovolyni.com

Закон "Про внесення змін до Закону України "Про судоустрій і статус суддів" та процесуальних законів щодо додаткових заходів захисту безпеки громадян" на стадії підготовки його проекту обговорювався у комітеті Верховної Ради з питань верховенства права та правосуддя.

Народні депутати від опозиції, які є членами цього комітету, мали текст законопроекту і голосували в двох читаннях.

Про деякі обставини участі депутатів у засіданні профільного комітету 15 січня кореспондентові видання "Закон і Бізнес" розповів керівник секретаріату цього комітету Сергій Остапець.

"Секретаріат Комітету повідомив всіх членів про початок засідання. На момент початку засідання був кворум, оскільки були присутні більшість народних депутатів - членів комітету: 6 депутатів від фракції "Партії регіонів", заступник голови комітету Роман Романюк (УДАР), Ірина Купрейчук (Батьківщина) та Володимир Мельниченко (позафракційний). До порядку денного було включено проект закону № 3879 "Про внесення змін до Закону України "Про судоустрій і статус суддів "та процесуальних законів щодо додаткових заходів захисту безпеки громадян". Документ за результатами його розгляду підтримали 7 депутатів. Оскільки секретар комітету народний депутат Павло Петренко (Батьківщина) був відсутній, виконання його функцій при підрахунку голосів депутати вирішили доручити

Ірині Куприйчук, яка підписала протокол", - прокоментував він.

За наявними в розпорядженні "ЗіБ" даними, після засідання з'явився секретар комітету П.Петренко і також підписав протокол засідання. Причини підписання протоколу газеті невідомі.

Зараз ви читаєте новину «УДАР і "Батьківщина" брали участь у роботі комітету і знали про закони "регіоналів" - голова секретаріату». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

12

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути