Народні депутати прийняли закон, яким призначили учасникам антитерористичної операції та членів їх сімей субсидії на оплату житлово-комунальних послуг, повідомляє Українська правда.
За прийняття законопроекту 2074а проголосували 242 народних депутати.
Цей закон, на думку його авторів, підвищить соціальний захисту учасників антитерористичної операції та членів їх сімей.
При нарахуванні їм субсидій не враховуватимуть отримане учасниками АТО у період безпосередньої участі у проведенні антитерористичної операції грошове забезпечення та інші види виплат.
Дане положення поширюється на співробітників правоохоронних органів, військовослужбовців та працівників Збройних сил, Національної гвардії, Служби безпеки України, Служби зовнішньої розвідки, Державної прикордонної служби, осіб рядового і начальницького складу, військовослужбовців, співробітників Міністерства внутрішніх справ, Управління державної охорони, Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації, а також на інших працюючих у створених відповідно до законів України військових формуваннях.
Коментарі