пʼятниця, 16 вересня 2016 10:11

Убивством Ґонґадзе обурилися навіть олігархічні ЗМІ - медіаексперт

Убивством Ґонґадзе обурилися навіть олігархічні ЗМІ - медіаексперт
genshtab.info

Резонанс після вбивства Георгія Ґонґадзе був настільки сильним, що змусив режим Леоніда Кучми йти на поступки суспільству та на певний час послабити контроль над ЗМІ в країні.

Про це в коментарі Gazeta.ua розповіла журналістка, медіаексперт Наталія Лігачова.

"Це було зухвале, гучне вбивство, і причетність до нього людей, наближених до режиму Кучми, очевидна. Градус суспільного обурення був настільки високим, що змусив навіть режим Кучми йти на поступки та чинити правосуддя. До відповідальності притягнули виконавця злочину Олексія Пукача (генерала міліції Олексія Пукача 2013 року засудили до довічного ув'язнення. - Gazeta.ua).

Вбивство Георгія Гонгадзе не залякало журналістську спільноту, а навпаки - згуртувало її, розповіла вона.

"Тоді всі провідні телеканали залучилися до резонансу навколо вбивства Георгія. На екранах телевізорів з'являлися логотипи "Знайдіть вбивцю Ґонґадзе". Навіть серед олігархічних ЗМІ існувало відчуття, що зараз можна скинути кайдани та повалити владну цензуру. Тим паче, що журналісти в Україні мали потужну політичну підтримку з боку Заходу. Навіть влада була певним чином приголомшена, ніхто не розумів, що з цим вдіяти", - пояснила журналістка.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 16 років тому зник журналіст Георгій Ґонґадзе

Нагадаємо, журналіст Георгій Ґонґадзе зник 16 вересня 2000 року. Його обезголовлене тіло знайшли 2 листопада 2000 року поблизу міста Таращі за 100 км від Києва.

Зараз ви читаєте новину «Убивством Ґонґадзе обурилися навіть олігархічні ЗМІ - медіаексперт». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути