пʼятниця, 09 вересня 2016 14:17

У САП продовжують "копати" під прокурора АТО Кулика

У САП продовжують "копати" під прокурора АТО Кулика
unian.net

Спеціальна антикорупційна прокуратура готує ще одне звинувачення щодо незаконного збагачення прокурору АТО Костянтинові Кулику.

Про це повідомляє "Українська Правда", посилаючись на джерела в САП.

"Досудове розслідування поки що продовжується. Обвинувачення із квартирами залишається. Ми перевірили, як доходи Кулика, так і його близьких - за які гроші він купив ці квартири незрозуміло. За тиждень-другий висунемо ще один епізод - щодо отримання АТОшних грошей. Ідеться про 100-відсоткову надбавку до зарплати, бо ти перебуваєш у зоні АТО. У нас виникли запитання, бо він - не частий гість у зоні АТО. Так надбавку він отримав на суму близько 100 тисяч - йдеться про незаконне збагачення", - пояснив співрозмовник.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Антикорупціонерка" із ГПУ приховала бізнес із Януковичем

Нагадаємо, Кулика підозрюють у корупції. За даними Антикорупційного бюро, протягом 2011-2015 років, перебуваючи на службі в органах прокуратури, Кулик отримав понад 1 670 тис. грн сукупного доходу.

Зазначають, що більшу частину цих коштів військовий прокурор АТО залишив у закладах харчування, на автозаправних станціях і в магазинах. Водночас Кулик витратив на 2,6 млн грн більше, ніж заробив — майже 3,4 млн грн.

У разі визнання судом його провини військовому прокурору сил АТО загрожує від 2 до 5 років ув'язнення з конфіскацією майна. Прокурора неодноразово викликали на допит у НАБУ як свідка і підозрюваного. Проте він ігнорував контакти з детективами.

3 липня Солом'янський районний суд Києва залишив на посаді військового прокурора сил антитерористичної операції Костянтина Кулика.

Зараз ви читаєте новину «У САП продовжують "копати" під прокурора АТО Кулика». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути