пʼятниця, 05 вересня 2025 07:15

Спецтема: Війна Росії проти України

У Путіна зробили заяву про гарантії безпеки для України

У Путіна зробили заяву про гарантії безпеки для України
Речник Кремля Дмитро Пєсков заявив, що усі гарантії безпеки для України нібито містилися в положеннях домовленостей у Стамбулі у 2022 році. Фото: eastnews.ua

Кремль наполягає, що всі гарантії безпеки для України нібито містилися в положеннях домовленостей у Стамбулі у 2022 році.

Про це заявив речник російського диктатора Володимира Путіна Дмитро Пєсков, пишуть росЗМІ.

"Усі гарантії безпеки там містилися, вони там усі забезпечувалися", - сказав речник Кремля.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Зеленський заявив про окремий пункт щодо членства України в ЄС у гарантіях безпеки

На Всесвітньому економічному форумі Пєсков також заявив, що гарантії безпеки повинні бути надані не лише Україні, але й Росії. За його словами, гарантії безпеки для України "можуть і мають бути предметом для майбутніх переговорів".

Тим часом низка держав із "коаліції рішучих" погодилися передати Україні ракети великої дальності, що відбувається на тлі нових масштабних атак Росії по мирних жителях і цивільній інфраструктурі.

У британському кабінеті міністрів наголосили, що прем'єр Кір Стармер схвалив повідомлення партнерів коаліції про готовність надати Україні ракети з дальнім радіусом ураження.

Зараз ви читаєте новину «У Путіна зробили заяву про гарантії безпеки для України». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути