Середа, 15 грудня 2010 13:39

У Мінфіні кажуть, що витрати на утримання Януковича зменшать

У Мінфіні кажуть, що витрати на утримання Януковича зменшать

Міністр фінансів Федір Ярошенко стверджує, що держбюджет на 2011 рік не передбачає збільшення витрат на адміністрацію президента.

Про це він заявив на брифінгу, повідомляє ЛІГАБізнесІнформ.

"Адміністрація президента - це адміністрація президента, і на неї ми жодних витрат не збільшили. Навпаки, на адміністрацію президента чекає скорочення, а не збільшення витрат", - заявив Ярошенко.

Водночас він підкреслив, що витрати, передбачені на Держуправління справами, не є витратами на адміністрацію президента.

"Держуправління справами - це орган, який обслуговує всі загальнодержавні заходи. І не потрібно плутати, створювати ілюзію і шукати в Держуправлінні справами якісь речі, які йому невластиві", - сказав Ярошенко.

"Те, що ми заклали на ДУС, - це ті витрати, які дійсно потрібні для виконання загальнодержавних національних функцій, щоб вони виконувалися своєчасно", - додав він.

За словами Ярошенка, на Держуправління справами в бюджеті на 2011 рік передбачено близько 1,2 мільярдів гривень.

Коментуючи інформацію про те, що в держбюджеті-2011 значно збільшено також фінансування Генпрокуратури, Ярошенко зазначив:

"Яка у нас головна проблема в державі? Потрібно, щоб держава дійсно була злагодженою, збалансованою, і всі органи влади повинні працювати чітко. І якщо ми почнемо аналізувати, наскільки забезпечені сьогодні силові органи, то у нас вийде, що, наприклад, Міністерство внутрішніх справ десятки років не фінансується на сто відсотків із загального фонду держбюджету".

За словами міністра, часто силові органи фінансуються за рахунок соціальних фондів, різної допомоги, місцевих рад тощо.

"Зараз набирає чинності закон про корупцію, де все має бути збалансовано. І наші силові органи не повинні залежати від жодних фондів, організацій, а повинні фінансуватися виключно з центрального бюджету. Тому я хочу підкреслити у відповідь на всі подібні заяви: всі наші силові органи повинні на сто відсотків бути забезпечені джерелами фінансування", - сказав він.

Як відомо, у проекті держбюджету на 2011 рік видатки для Держуправління справами передбачено в сумі 1 мільярд 343 мільйони 862,3 тисяч гривень.

У держбюджеті-2010 на Держуправління справами при президенті було виділено близько 960 мільйонів гривень.

Водночас витрати на обслуговування адміністрації президента та інших держорганів у проекті Держбюджету-2011 запропоновано встановити в розмірі 107 мільйонів 396,2 тисяч гривень (131 мільйон 968,7 тисяч гривень у 2010 році).

Зараз ви читаєте новину «У Мінфіні кажуть, що витрати на утримання Януковича зменшать ». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

1

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 6003
Голосування Чому не можна розпускати Верховну Раду?
  • Це суперечить Конституції
  • Хай знімуть недоторканість, ухвалять закони про імпічмент, про кримінальну відповідальність за незаконне збагачення і новий Виборчий кодекс і можуть йти
  • За нинішніх умов на дострокових виборах у ВР не пройдуть нові партії
  • Мені байдуже до їхньої роботи. Їхні обіцянки на хліб не намастиш
  • Я не проти розпуску. Владу в країні треба перезавантажити повністю
  • Я проти будь-яких ініціатив президента
Переглянути