Неділя, 28 жовтня 2012 14:11

У Донецьку буде працювати центр опозиційних сил і спостерігачів - Наливайченко

У Донецьку для протидії фальсифікаціям в день і ніч виборів "УДАР" організував роботу спільного координаційного центру усіх опозиційних сил, а також міжнародних та місцевих спостерігачів. Про це повідомив представник "УДАРу" Валентин Наливайченко, який координуватиме роботу центру.

"Ми об'єднуємо зусилля як усіх опозиційних партій, так і спостерігачів – місцевих і міжнародних, зокрема місій спостереження ОБСЄ, Канади, Українського Конгресового Комітету Америки. Донецьк – найскладніший для української демократії регіон на сьогодні. Тому у день виборів ми з моїми колегами працюємо саме тут, щоб захистити голос кожного громадянина, незалежно від політичних симпатій", - сказав Наливайченко.

Він пояснив, що об'єднаний центр збиратиме інформацію про порушення і спроби фальсифікацій, фіксуватиме такі випадки і надаватиме громадянам правову допомогу, а також інформаційну підтримку.

"Ми об'єднали зусилля для реальної протидії фальсифікаціям.  Це має стати прикладом для взаємодії всіх опозиційних сил і в інших регіонах", - переконаний політик.

Телефон для повідомлення про фальсифікації: 063 577 84 82

Телефон для медіа: 066 820 17 76 begin_of_the_skype_highlighting 066 820 17 76

Зараз ви читаєте новину «У Донецьку буде працювати центр опозиційних сил і спостерігачів - Наливайченко». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 6999
Голосування Чому не можна розпускати Верховну Раду?
  • Це суперечить Конституції
  • Хай знімуть недоторканість, ухвалять закони про імпічмент, про кримінальну відповідальність за незаконне збагачення і новий Виборчий кодекс і можуть йти
  • За нинішніх умов на дострокових виборах у ВР не пройдуть нові партії
  • Мені байдуже до їхньої роботи. Їхні обіцянки на хліб не намастиш
  • Я не проти розпуску. Владу в країні треба перезавантажити повністю
  • Я проти будь-яких ініціатив президента
Переглянути