Ексклюзиви
Середа, 19 березня 2008 13:40

У Черновецького боротимуться з акцією: "Врятуй Київ, заховай бабусин паспорт"

Заступник голови Київміськдержадміністрації Ірена Кільчицька заявляє, що команда Леоніда Черновецького

набере на позачергових виборах мера Києва вдвічі більше голосів і стане вдвічі сильнішою.

"Сподіваюся, що ми отримаємо перемогу, причому удвічі більшу, ніж на минулих виборах. І кияни, на їхнє щастя, і наші політичні вороги, на їхнє нещастя, отримають того самого Черновецького, тільки в два рази сильнішого!", - сказала Кільчицька.

"Ми працюємо тільки на 50 відсотків, бо решту 50 відсотків своїх сил змушені витрачати на бійки, виправдання та якісь перевірки. Якби нас не чіпали ці два роки, то ми б зробили набагато більше", - додала вона.

При цьому Кільчицька сказала, що команда Черновецького, як і на минулих виборах, сподівається на електорат пенсійного віку і малозабезпечених людей.

"Я сьогодні прочитала анекдот в одному з Інтернет-видань: до дня виборів мера Києва оголошується акція: "Врятуй Київ, заховай бабусин паспорт". Наші опоненти прекрасно знають, що наш електорат – це перестарілі, інваліди, пенсіонери, одинокі, бідняки, учителі, лікарі, тобто соціально незахищені люди. Про цих людей ніхто ніколи не турбувався досі й зараз не турбується", - сказала вона.

"Знедолені – це наш контингент, який нас підтримував і підтримуватиме", - додала Кільчицька.

Вона також сказала, що голосування щодо дострокових виборів мера у Верховній Раді було прогнозоване для команди Черновецького, але на сто відсотків вони до нього не були готові.

"У той момент, коли відбувалося голосування, ми якраз обідали з дружиною Черновецького. До мене зателефонували з Верховної Ради, і я фактично в он-лайн режимі чула, як саме це відбувалося. Перша моя реакція була така: чи не почулося це мені? А друга – це сталося, ми йдемо на вибори і після цих виборів спекуляції навколо імені Черновецького і його команди не буде! Далі ми з пані Черновецькою прекрасно закінчили обід і я поїхала на роботу", - розповіла Кільчицька.

Далі, за її словами, до неї зателефонував Черновецький.

"Я гадала, він хоче поговорити про рішення Верховної Ради, але він почав розпитувати, як фінансується ремонт однієї з лікарень. Бо його зустріла якась бабуся і розпитувала про це. Врешті я його запитала: "Леоніде Михайловичу, що ми робитимемо?" Він відповів: "Як – що робитимемо? Ітимемо на вибори, звичайно! Усе, давай працюй!" – і кинув трубку.

Це така наша реакція", - сказала Кільчицька, повідомляє УНІАН.

Зараз ви читаєте новину «У Черновецького боротимуться з акцією: "Врятуй Київ, заховай бабусин паспорт"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 15171
Голосування Для чого Зеленський повернув громадянство Саакашвілі?
  • відновив законність. Силою позбавити громадянства в Україні не можна
  • матиме бонуси з того, як Саакашвілі мститиметься Порошенкові
  • це варто було зробити у перший тиждень роботи
  • наступним має бути указ про надання громадянства воїнам-іноземцям, які захищають Україну на сході
  • Ваш варіант у коментарях
Переглянути
Погода