понеділок, 15 листопада 2010 09:16

Тягнибок розкрив таємницю тріумфу "Свободи" на виборах

Тягнибок розкрив таємницю тріумфу "Свободи" на виборах

Лідер Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Олег Тягнибок вважає, що головним успіхом його політичної сили є незмінність поглядів.

Про це він сказав в ефірі телеканалу "Інтер", відповідаючи на питання ведучого, що для просування в центр партії необхідно зменшити "націоналістичний градус".

"Я так не вважаю. Знаєте, чому? Тому що коли мене люди зустрічають на вулицях і кажуть, що" ми будемо за тебе голосувати і будемо підтримувати "Свободу", вони пояснюють, чому: "Ви є послідовними, принциповими, ідеологічними, ви не виляє хвостом як інші, ви говорите одне, і потім те, що говорите, реалізуєте", - зауважив політик.

"У нас є ідея, ми на ній були виховані ... Те, що я говорю в Галичині, те ж саме я кажу і в Східній Україні. Напевно, саме це і є секретом нашого успіху", - зазначив лідер "Свободи".

Українці, на думку Тягнибока, мають виховуватися як патріоти і повинні любити і пишатися своєю країною.

Ліга

Зараз ви читаєте новину «Тягнибок розкрив таємницю тріумфу "Свободи" на виборах». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

79

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

16.11.2010 11:51:39kralya193.238.21.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Мій сусід -новоспечений депутат Івано-Франківської міської ради від свободи, сьогодні 16 листопада, а він з запою ще не вийшов після виборів. Святкує перемогу. Дивуюся, як алкоголіки стають депутатами. Кричить за стіною \"смерть москалям\", \"слава нації\" і тому подібні гасла істеричним голосом...
16.11.2010 10:00:00Смикнизавуса95.133.38.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Тягнивсраку з своєю \"Свободою\"- проект ПР в боротьбі з \"Батьківщиною\".Крім того, вигідно держати таку радикальну партію для завоювання собі прихильників: дивіться ,мовляв, хто може прийти до влади, якщо не проголосуєте за нас.Зараз це спрацювало-Тимошенко в дупі, хоч і не добавило ПР голосів в Галичині: скільки вовка не корми, а він...
15.11.2010 22:17:43До 777174.36.199.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
... ФАШИСТЫ ХОТЯТ ВОЙНЫ ,ПЕНЬ С ГЛАЗАМИ !... думаю, что каждый хочет , чтобы украинцам жилось лучше.... А ТЕПЕРЬ , ЧТО СКАЖЕШЬ , ФИЛОСОФ? НА ЧЬЕЙ СТОРОНЕ БУДЕШЬ, УРФИН ДЖУС ? СМОТРИ, ТЫ ВЕРОЯТНО НОСИШЬ \"ШЛЯПУ\" БЕЗ ПОЛЕЙ, А ТЯГНИБОКИ ТАКИХ НЕ ЛЮБЯТ!
15.11.2010 22:16:51 До 777174.36.199.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Сохранение не украинцев у власти, унижение украинского языка, диктатуры крупного капитала, приведет к гражданской войне… Я понимаю, что так, как страна развивается сегодня, когда у власти не украинцы, прогноз весьма прост: через 3-4 года будет гражданская война. И нам остается, чтобы выжить, эту войну выигрывать», — сказал представитель «Свободы».
15.11.2010 22:03:21до 77777.200.30.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Мы пришли к ситуации, когда проукраинским силам противостоят антиукраинские. Есть только 2 полюса, а посередине — болото. Это остатки БЮТ, «Фронт изменений», — заявил националист. СМОТРИ КАКОЙ ,А ПРТИИЮ РЕГИОНОВ НЕ РУГАЕТ! А ПОЧЕМУ?
15.11.2010 22:01:04до 77786.68.244.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Победа «Свободы» закономерна. Мы перешли Збруч и форсировали Днепр, потому что наши собратья представлены в Киевском областном совете. Теперь никто не может сказать, что мы — региональная сила, которая представлена только в Галичине», — сказал соратник Тягнибока.
15.11.2010 21:58:21До 77786.68.244.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
... националистической партии «Свобода» Юрий Михальчишин во время дискуссии с депутатом горсовета Одессы от партии «Батькивщина» Леваном Самхарадзе.
15.11.2010 21:57:26 До 77786.68.244.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Свобода»: через три года в Украине начнется гражданская война — и мы ее выиграем Об этом в эфире львовского телеканала заявил представитель националистическ
15.11.2010 18:59:11Зося109.86.66.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
70.777(Запорожье). Батенька, да вы еще и юморист! С каких пор, Кучма стал эталоном грамотности и смелости??? А вот по поводу не установленного вами лица, вы ОЧЕНЬ заблуждаетесь, думаю убедитесь в этом сам, если действительно хватит духу и смелости.
15.11.2010 18:35:30777 Запорожье77.93.41.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
\"Зосе\", Ваш \"очень любимый единомышленник\" явно не Кучма, слишком безграмотный и трусливый .
Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути