Ексклюзиви
Пʼятниця, 15 лютого 2008 12:54

Третина українців вважають безлад у Раді боротьбою за владу (ОПИТУВАННЯ)

Протягом 8-13 лютого 2008 року Київський міжнародний інститут соціології (КМІС) провів всеукраїнські опитування громадської думки щодо причин блокування опозицією засідань Верховної Ради України. Методом інтерв"ю опитано 2036 респондентів, що мешкають в усіх областях України, у Криму та у Києві за стохастичною вибіркою, репрезентативною для населення України віком від 18 років.

Статистична похибка вибірки (з ймовірністю 0.95 і за дизайн-ефекту 1.5) не перевищує 3.5% для показників близьких до 50%, 3,0% - для показників близьких до 25%, 2,0% - для показників близьких до 10%.

34% опитаних назвали боротьбу за владу як основну причину блокування опозицією засідань Верховної Ради України.

Удвічі менше (17%) – незгоду із підписанням Головою Верховної Ради листа щодо приєднання України до Плану дій щодо членства України в НАТО.

14% опитаних вважають, що блокування засідань Верховної Ради Партією регіонів і Комуністичною партією викликане захистом інтересів своїх виборців, тоді як 11% – намаганням зірвати роботу парламенту, 8% – бажанням збільшити свою популярність.

3% думають, що головною причиною таких дій опозиції є вимога відставки Юрія Луценка з посади Міністра внутрішніх справ.

Не визначились із відповіддю на запитання 12% опитаних.

Відносна більшість опитаних на Заході (49%), у Центрі (37%) і на Півдні (30%) назвали боротьбу за владу як ключову причину блокування Партією регіонів і КПУ роботи Верховної Ради.

Лише на Сході переважає думка (39%), що дії опозиції викликані незгодою із підписанням Головою Верховної Радили листа щодо приєднання України до ПДЧ.

Оцінюючи, які з останніх подій безпосередньо торкаються їх або їхніх сімей, лише 23% опитаних назвали, серед інших подій, останні події у Верховній Раді України.

Так вважають 28% мешканців Сходу, 24% – Півдня, 23% – Центру і 18% – Заходу.

Зараз ви читаєте новину «Третина українців вважають безлад у Раді боротьбою за владу (ОПИТУВАННЯ)». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 12883
Голосування Для чого Зеленський повернув громадянство Саакашвілі?
  • відновив законність. Силою позбавити громадянства в Україні не можна
  • матиме бонуси з того, як Саакашвілі мститиметься Порошенкові
  • це варто було зробити у перший тиждень роботи
  • наступним має бути указ про надання громадянства воїнам-іноземцям, які захищають Україну на сході
  • Ваш варіант у коментарях
Переглянути
Погода