Четвер, 20 червня 2019 16:42

"Треш піде в історію" - Зеленський обіцяє декомунізацію

"Треш піде в історію" - Зеленський обіцяє декомунізацію
Зеленський обіцяє викорінити комуністичний треш в законах.

Українське законодавство декомунізують. Про це заявив президент Володимир Зеленський на зустрічі з бізнесом у Києві.

"Якщо ви не проти, процитую вам ще один кодекс (Житловий. - Gazeta.ua). Він починається словами "у результаті перемоги Жовтневої революції в нашій країні були створені необхідні передумови для розв'язання однієї з найважливіших соціальних проблем - задоволення потреби трудящих у житлі... втілюючи у життя ленінські ідеї побудови комуністичного суспільства... Радянська держава послідовно реалізує розроблену Комуністичною партією програму житлового будівництва".

Як вам?

Так ось зараз 2019 рік. І це досі чинний український закон, який регулює житлові відносини. Вибачте, це треш. І це має піти в історію", - сказав він.

"Я вірю в українця і його здатність вільно приймати правильні сучасні рішення. Тому декомунізація регулювання та лібералізація економіки буде нашим пріоритетом ці 5 років", - сказав президент.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чому важлива декомунізація

9 квітня 2015-го Верховна Рада ухвалила закони "Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки", "Про доступ до архівів репресивних органів комуністичного тоталітарного режиму 1917-1991 років", "Про увічнення перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років" і "Про правовий статус і вшанування пам'яті борців за незалежність України у ХХ столітті".

Документи забороняють радянську символіку, засуджують комуністичний режим, відкривають архіви радянських спецслужб і визнають борцями за незалежність України УПА й інші організації.

Зараз ви читаєте новину «"Треш піде в історію" - Зеленський обіцяє декомунізацію». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 6582
Голосування Чому не можна розпускати Верховну Раду?
  • Це суперечить Конституції
  • Хай знімуть недоторканість, ухвалять закони про імпічмент, про кримінальну відповідальність за незаконне збагачення і новий Виборчий кодекс і можуть йти
  • За нинішніх умов на дострокових виборах у ВР не пройдуть нові партії
  • Мені байдуже до їхньої роботи. Їхні обіцянки на хліб не намастиш
  • Я не проти розпуску. Владу в країні треба перезавантажити повністю
  • Я проти будь-яких ініціатив президента
Переглянути