Субота, 19 вересня 2009 17:46

Тимошенко збирається переписати свій бюджет

Тимошенко збирається переписати свій бюджет

У проекті бюджету 2010 року необхідно передбачити кошти для надання держгарантій на залучення інвестицій для розвитку морських і річкових портів України.

Про це заявила прем`єр Юлія Тимошенко в Одесі під час круглого столу з керівниками портів, галузевих профспілок, органів виконавчої влади і учених.

Крім того, вона зазначила, що такі кошти мають бути передбачені й в бюджеті цього року.

"У законі про бюджет на 2009 рік і в проекті закону на 2010 кожного разу необхідно передбачати спеціальну статтю бюджету, що стосується залучення за рахунок надання державних гарантій відповідних дешевих і довгострокових кредитних ресурсів", - сказала Тимошенко.

При цьому вона зазначила, що на сьогоднішній день в Україні не реалізуються серйозні проекти для розвитку портів. "На жаль, зараз у нас немає гарних проектів", - сказала Тимошенко.

Прем"єр також зазначила, що в разі потреби держава зможе взяти на себе виплату відсотків за кредитами, які будуть найбільш важливі та перспективні для розвитку портів.

Тимошенко сказала, що, перш за все, необхідно розширювати території портів і для цього необхідно спростити процедуру надання земель.

Вона зазначила, що основні фонди портів на сьогоднішній день мають високий ступінь зношеності і вимагають ремонту.

Також Тимошенко вважає, що необхідно посилити роботу із забезпечення безпеки мореплавання.

За матеріалом УНІАН

Зараз ви читаєте новину «Тимошенко збирається переписати свій бюджет». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 7041
Голосування Чому не можна розпускати Верховну Раду?
  • Це суперечить Конституції
  • Хай знімуть недоторканість, ухвалять закони про імпічмент, про кримінальну відповідальність за незаконне збагачення і новий Виборчий кодекс і можуть йти
  • За нинішніх умов на дострокових виборах у ВР не пройдуть нові партії
  • Мені байдуже до їхньої роботи. Їхні обіцянки на хліб не намастиш
  • Я не проти розпуску. Владу в країні треба перезавантажити повністю
  • Я проти будь-яких ініціатив президента
Переглянути