Вівторок, 24 червня 2008 12:00

Тимошенко запропонувала прийняти програму дій уряду разом з іншим законом

Прем"єр Юлія Тимошенко пропонує для виходу з політичної кризи ухвалити закон про засади внутрішньої і зовнішньої політики разом з програмою дій уряду.

Про це вона сказала під час зустрічі в голови Верховної Ради Арсенія Яценюка, в якій взяли участь також лідери фракцій БЮТ і НУНС.

Відкриваючи засідання, Яценюк запропонував ухвалити закон про засади зовнішньої і внутрішньої політики до 2010 року "як консолідуючий документ".

"Програма дій уряду доповнить закон про засади внутрішньої і зовнішньої політики, і в конкретних діях наповнить його", - сказала Тимошенко

"Уже шість місяців в парламенті знаходиться програма дій уряду "український прорив", яка має бути прийнята відповідно до Конституції. Там викладені всі очікування суспільства, обіцянки всіх політичних сил без винятку", - зазначила прем"єр.

Тимошенко подякувала Яценюку за його принципову позицію.

"Це війна, де ніхто не виграє, а всі програють"

"Країна втомилася від політичних провокацій і авантюр. Вона хоче нормальної роботи парламенту", - зазначила прем"єр. Вона також повідомила, що час прийняти зміни до бюджету, які підготував уряд.

У свою чергу лідер НУНС В"ячеслав Кириленко підтримав ці слова Тимошенко.

"Я із задоволенням відзначаю той факт, що уряд погодився внести зміни до бюджету, час яким давно назрів", - сказав лідер фракції НУНС.

У свою чергу один з лідерів фракції БЮТ Андрій Кожем"якін нагадав, що учасники коаліції брали зобов"язання перед виборцями скасувати депутатські пільги і здійснювати боротьбу з політичною корупцією.

Тому Кожем"якін наполіг на включенні цих законопроектів до пакету законів про засади внутрішньої і зовнішньої політики, змін до бюджету програми уряду.

Водночас голова Верховної Ради запропонував внести в цей пакет і законопроекти по Євро-2012, що знайшло підтримку в Тимошенко.

Яценюк повідомив, що на зустрічі з представниками опозиції обговорить домовленості, досягнуті з блоком Тимошенко.

"Нам треба визначитися з порядком денним на наступний вівторок, почати давати результат країні, починаючи з закону про засади внутрішньої політики і закінчуючи програмою дій уряду, змінами до бюджету і Євро 2012", - сказала Тимошенко.

У свою чергу Яценюк наполіг, щоб засади внутрішньої і зовнішньої політики були ухвалені у формі закону, а не універсалу.

"Я категоричний противник ухвали універсалів, ми вже пройшли цей етап, оскільки політичні декларації все одно не виконуються. Це має бути виключно нормативний акти, обов"язків до виконання всіма у цій країні", - сказав голова парламенту.

"Важливо, щоб всі фракції зрозуміли – це війна, де ніхто не виграє, а всі програють", - наголосив Яценюк. На що Тимошенко відповіла: "Абсолютно правильно. Сподіваюсь, парламент розпочне свою нормальну роботу", пише Українська правда.

Зараз ви читаєте новину «Тимошенко запропонувала прийняти програму дій уряду разом з іншим законом». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 20775
Голосування Чому я не голосуватиму за Петра Порошенка на президентських виборах у 2019 році?
  • Він не виправдав моїх очікувань
  • Я за нього й на попередніх виборах не голосував
  • Є достойніші кандидати
  • У нього є можливість переконати мене у протилежному
  • Україні треба президент нової якості
  • Голосуватиму за Порошенка
  • Ще не визначився з кандидатом
Переглянути
Погода