Ексклюзиви
Понеділок, 07 квітня 2008 14:12

Тимошенко може запропонувати Ющенку "політичний бартер"

Голова правління Центру прикладних політичних досліджень "Пента" Володимир Фесенко допускає, що Тимошенко може запропонувати Ющенку "політичний бартер" з приводу людей Медведчука в її команді.

"Чинник Медведчука знову починає набувати якогось демонічного сенсу в українській політиці. Підозри навколо цієї фігури багато в чому пов"язані з виборами російського Президента і тим, що Медведчук достатньо близький до Медведєва. По українській політиці знов почала гуляти примара Медведчука", - говорить в коментарі "Forum"у" Фесенко.

Щодо аргументів про людей Медведчука, Ющенко може звертатися до Тимошенко з такими політичними посланнями, вважає Фесенко. "Це може бути прохання, вимога залежно від ситуації і стилістики відносин, - говорить він. - Але подібне побажання або вимога може бути тільки політичним. Юридично приналежність тієї або іншої людини до якоїсь політичної команди не може бути правовою підставою для звільнення".

"Якщо Тимошенко буде необхідно зберегти лояльні стосунки з Ющенком, вона може когось видалити з вищеназваних людей. Але якщо вона не захоче поступатися Президентові, Юлія Володимирівна може знайти аргументацію, щоб залишити людей на цих посадах, - прогнозує експерт. - Можливий і третій варіант: Тимошенко може запропонувати "політичний бартер": видалити названих людей в обмін на звільнення тих, хто перешкоджає діяльності уряду, або ж асоціюються у неї з епохою Кучми і Медведчука".

Зараз ви читаєте новину «Тимошенко може запропонувати Ющенку "політичний бартер"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 20499
Голосування Чому я не голосуватиму за Петра Порошенка на президентських виборах у 2019 році?
  • Він не виправдав моїх очікувань
  • Я за нього й на попередніх виборах не голосував
  • Є достойніші кандидати
  • У нього є можливість переконати мене у протилежному
  • Україні треба президент нової якості
  • Голосуватиму за Порошенка
  • Ще не визначився з кандидатом
Переглянути
Погода