неділя, 20 жовтня 2013 10:37

Тимошенко може відмовитися від лікування, якщо її повезуть в Німеччину у "кандалах" - Кужель

Тимошенко може відмовитися від лікування, якщо її повезуть в Німеччину у "кандалах" - Кужель
Олександра Кужель. Фото: news.liga.net

Екс-прем'єр-міністр Юлія Тимошенко може відмовитися від поїздки для лікування у Німеччину, якщо Верховна Рада підтримає пропозицію президента везти її на операцію в якості ув'язненої.

Про це в інтерв'ю "Радіо свобода" заявила депутат від "Батьківщини" Олександра Кужель.

На питання, чи голосуватиме опозиція за законопроект, який подасть Партія регіонів, Кужель зазначила: "Я не знаю, що вони подаватимуть, але чекати від них порядного законопроекту не доводиться, тому що порядні є, вони за них не голосують".

"У них одна ціль – принизити Юлію Тимошенко, не дати їй помилування, щоб вона залишалася ув'язненою і транспортувати її до Німеччини у кандалах. Янукович сказав: "Верховна Рада визначить, чи може Тимошенко їхати і суд визначить, як її будуть транспортувати, і яка там буде охорона", - зазначали Кужель.

"А що написано в критеріях, які відповідають євроінтеграції? Відсутність вибіркового правосуддя. Пропозиція місії Кокса і Квасневського, помилування і лікування, на що Юлія Тимошенко погодилася, розуміючи, що вона невинна. А що пропонує Янукович? У кандалах вести Тимошенко на операцію. Я особисто за себе говорю, я ніколи за це не проголосую. Бо я не дозволю свого лідера так принижувати", - заявила нардеп.

При цьому вона додала: якщо опозиція не буде голосувати за проект закону від Партії регіонів про лікування ув'язнених за кордоном, а 226 голосів набереться без голосів опозиції, Тимошенко може відмовитися від лікування

"Я думаю, що Юлія Тимошенко не погодиться на виконання таких умов. Вона відмовиться від лікування. Для неї Україна понад усе, але вимога була у відсутності подвійного підходу до вироків, вибіркового правосуддя. Цього не можна допустити. Ви уявляєте, якщо він (Янукович) зараз так ставиться, то що він далі з нами робитиме?", - зазначила Кужель.

За її словами, продовження місії Кокса-Квасневського – "це підтвердження того, що європейські політики не вірять ні обіцянкам на саміті в Ялті, ні на засіданні у Вашингтоні, де президент сказав, що вирішить це питання (Тимошенко)".

Зараз ви читаєте новину «Тимошенко може відмовитися від лікування, якщо її повезуть в Німеччину у "кандалах" - Кужель». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

125

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

31.10.2013 14:21:17боб178.158.132.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

искренне жаль старую лесбиянку шуру, столько страданий по подружке - хоть плачь...

31.10.2013 14:13:00Батя.109.162.113.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Не корчите из себя идиотов. Кужель сказала только то, что сказала! а именно: ЮТ не поедет на лечение, если при этом ей запретят заниматься полит. деятельностью, как этого добивается хРяк. ЮТ согласна ехать на лечение, на любых условиях ЕС. А именно ЕС настаивает на помиловании, а не Тимошенко.
Второй вопрос: ЮТ за подписание соглашения с ЕС или против? Я понимаю, что в принципе за, но против такого текста. Тогда почему мы не слышим от нее никаких заявлений? Я понимаю, что потому, что она не имеет материалов этого договора, не имеет возможности провести полный его анализ. Необходимость лечения на условиях ЕС, для будущего президента необходимо и для ЕС, и для РФ и для нас.

31.10.2013 11:39:50ИРИШКА93.72.31.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Речь идёт ( и шла ) лишь о "выезде на ЛЕЧЕНИЕ в Германию"...ни о каком - либо ПОМИЛОВАНИИ вообще разговоров НЕ БЫЛО...так ,что баба Саша (т.е. Кужель) как обычно занимется ТРЁПОМ...или брехнёй...

31.10.2013 11:14:18я178.75.76.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

на самом деле Тимошенко не пожертвует евроинтеграцией своего народа, даже если ей придётся сидеть вечно. Никаких условий с её стороны не будет, а только обращение к европе не отвергать Украину

26.10.2013 22:44:10Владимир К37.52.189.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

Госпожа Кужель о чем вы ? Да она в этих кандалах согласится пешком бежать в Европу и дальше лишь бы не отвечать перед законом за свои преступления

26.10.2013 21:49:59Германія84.128.57.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Кружель, ви ж розумна жінка. Вам невже не всеодно як вона в ЕС попаде ? Та якщо навіть з кандалами, це навіть ще публічніше і популярніше буде.Всі дивитися будуть і співчувати.
Не грайте в ігри, вивозьте навіть в кандалах, аби подалі від беззаконноі Украіни.

23.10.2013 15:06:39олександр46.185.8.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

Ніякого сумніву не було, що Тимошенко викине ще не один финт не на користь Україні, бо наставником у неї був і залишився В.В.Путін, який грає не тільки в "чапаєва".

22.10.2013 15:18:29Патриот 109.86.177.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Пусть все разрулит харьковская ведьма Ирина Богохульская . Это она в конце каждой своей речи кричала ( як скажена собака ) Карфаген ,т.е. Тимошенко должна сидеть . В истории это что-то напоминает . Р.Кузьмин знатный борец с этой хрупкой умницей обвинил ее во всех всемирных убийствах начиная с Юлика Цезаря , заканчивая Беназир Бхутто ( кстати судьбы в чем -то похожи ) Вся мощь региональной швали брошена на дискредитацию Юли . Унизить , уничтожить , взорвать вот их жалкие мечты .

21.10.2013 21:24:31Olex82.145.211.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

Одні припущення,за припущення так і посадили.Судді з іменем не брались за справу,так найшли курєєва,з псих.недостатками.Та й чим далі в ліс,тим більші хащі.

20.10.2013 22:33:23Черниговский46.247.198.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

Нет уже веры оппозиции - Кролик сделал свое черное дело, все схвачено регионалами. Ай да кролик, ай да обрезанный азеф - оборотень!

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути