четвер, 27 березня 2008 08:15

Тимошенко: Мовних проблем у нас немає, їх створюють політики

Прем"єр Юлія Тимошенко переконана, що проблеми функціонування російської мови для держави не існує.

"На мій погляд, проблеми російської мови для українського народу не існує. Обидві мови настільки родинні, що люди без проблем розуміють один одного. Ця проблема, безумовно, породжена політиками тільки для того, щоб вигравати на чергових виборах", - сказала прем"єр в інтерв"ю російському виданню "Аргументы недели".

Розподіл людей за мовним питанням вона назвала "штучним і злочинним".

Тимошенко розповіла, що народилася на сході України, у Дніпропетровську, і до 30 років не говорила українською мовою. Але при цьому їй вдалося за три місяці самостійно освоїти мову.

Тимошенко впевнена, що мовні проблеми в країні багато в чому є міфами.

"Їх створюють політики. Наприклад, про те, що схід України заробляє гроші і годує захід країни. Або про те, що в Івано-Франківську, на заході, вирубують російські берізки і палять книги Пушкіна. Це просто брєд, який нічого спільного з реальним життям не має", - зазначила Тимошенко.

Прем"єр також розповіла, що підростаюче покоління українських дітей тримовне, оскільки говорить українською, російською і англійською мовами, і при цьому не відчуває жодних психологічних бар"єрів.

Тимошенко підсумувала, що в країні достатньо російськомовних шкіл, а державна мова при цьому - українська. Тому вона б "просто законом заборонила політикам піднімати ці питання", пише Інтерфакс-Україна.

Зараз ви читаєте новину «Тимошенко: Мовних проблем у нас немає, їх створюють політики». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути