
Засуджена екс-прем'єр міністр Юлія Тимошенко попросила видати їй для користування прилади: вимірювач електромагнітного поля, вимірювач якості води та цифровий шумомір.
Про це вона написала у заяві на ім'я керівництва Качанівської виправної колонії, йдеться у повідомленні прес-служби Державної Пенітенціарної служби.
В повідомленні вказано, що заяву Тимошенко розглянули і керівництво пенітенціарного закладу прийняло рішення дозволити засудженій користуватися усіма затребуваними нею приладами.
"Сьогодні, захисник засудженою, Плахотнюк привіз до ЦКБ № 5 вимірювач електромагнітного поля, вимірювач якості води та цифровий шумомір", - сказано у повідомленні.
"Керівництво колонії із цими приладами, а також захисник засудженої виїхали до ДП "Харківського регіонального науково-виробничого центру стандартизації, метрології та сертифікації" для проведення необхідної експертизи приладів, оскільки останні взагалі не сертифіковані та території України. Після висновків центру, а також науково-дослідної судової експертизи, зазначені пристрої будуть передані засудженій", - зазначили у прес-службі.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Яценюк: "Регіонали" зривають асоціацію, останній шанс - вівторок
Пенітенціарна служба у повідомленні зазначає, що раніше засуджена Тимошенко "у книжковому тайнику ховала дозиметр для виміру радіаційного фону. Пізніше вилучений пристрій був повернутий засудженій".
"Крім того, нагадуємо про те, що контроль вологи, радіаційного фону, якості води, шуму, світла тощо відповідними службами у приміщеннях перебування засудженої проводиться регулярно. Перевищень чи порушень норми зафіксовано жодного разу не було", - сказано у заяві прес-служби.
Коментарі
29Дурик, надо было пользоваться моментом - и пердолить её!!!
Таке враження ,що тут присутні одні великороси,малороси-будьте активніші,або висловлюйтесь рідною мовою-не всі бАзарови.
Слухи о невменяемом состоянии Тимошенко явно преувеличены.А вот косить под Космоса она может,так как знает,что 11 млрд.в ЕЭСУ ВОНА не зааботала,да и налоги не платила.И доказательной базы для любого суда хватит.Всех мафиози и коррупционеров во всем мире могли осудить только за неуплату налогов.
Влада-закатайте її в бетон помалюйте бронзовою фарбою,поставте відьмі капище.
Може придурки лоби розібють.
Обратите внимание на последовательность статей в "Сейчас комментируют":

-----------
Пшонка предъявил Тимошенко обвинение в деле Щербаня - будут просить пожизненное.
Тимошенко уже не узнает Власенко: "Когда я туда зашел, я думал, что она умерла".
-----------
Из за такой сволоты как Юлька,Пинзенык,Кравчук,Ющенко я уже 15 лет не вылезаю с России,слава богу что там работа есть а такие дэбилы как ты готов молиться на этих подонков .Была бы возможность,то сегодня бы выехал из этой страны воров,дэбилов и хабарныкив.А твоя Юлька уже давно миллиардерша!!!!!
та ти чоловіче як там себе назвав карон напевно з місяця звалився і не розумієш що пакращує жіття вже сегодня твій пахан, за гроші якого ти пишеш разом з таким же як ти хахлом-кацапом всякі бздури. то він обіцяв пакращіти життя вже сегодня і як він його пакращив ми бачимо кожен день , золоті унітази гелікоптери яких не має ні Путін ні Обама, його синки за 2 роки стали міліардерами а ТИМОШЕНКО Ю.В, кинули в тюрму щоб вбити бо ВОНА для людей швидкі допомоги купила і в кризу пенсіонерам пенсії виплачувала. зека на нари ЮЛІ ВОЛЮ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Кармелю,ти звідкіля випав,ти бачив тюрму?Які пенсії,які швидкі?
Кармелюку юля накрала в тричі більше ніж всі президенти вмісті взяті тільки такі лохи як ти вірять їй
А ти кому віриш, невже тільки своїй інтуіції, чи тім слухам які до тебе доходять?
Пусть эти гниды,типа Денисовой и Кужель,носящие сумочки по 500$,подумают как простым людям повысить зарплату а не как вызволить свою подружку-миллионершу,чтобы дальше,как в прежние времена ,деребанить Украину и покупать себе очередное Porshe.
Уверен, что весь процесс выдворения политических провокаторов из больнички (ногами вперёд, как выразилась Кужель) задокументирован на видео? На фото отчётливо видно рукоприкладство к сотрудникам МВС со стороны депутатов Кужель и Денисовой , которые можно расценить , как провокационные HJJLIGANские действия недостойные народных депутатов. Правительство, ГПУ , народные депутаты должны дать соответствующую оценку политическим провокаторам от фашистского альянса , Кужель, Слюз, Денисовой Авакова за подготовку , призывы и провоцирование массовых беспорядков. Гарант конституции и Президент обязан принять меры по защите прав законопослушных граждан Украины
ДИГРАДИРУЮЩАЯ НАЦИЯ! ЗАДОЛБАЛИ ВОРОВКОЙ ЦИЛЕЙ И ДОЛБОНУТЫМИ ДЕПУТАТАМИ.ВЫ НАВЕРНОЕ НЕ ХОТИТЕ ЖИТЬ НОРМАЛЬНО? ЕСЛИ НАХОДЯТСЯ СТОРОННИКИ,КАК ТИМОШЕНКО, ТАК И ЯНУКОВИЧА. ОНИ ДЕЛЯТ ВЛАСТЬ, У НИХ СВОЯ ЖИЗНЬ. ВЫ НЕ ВХОДИТЕ В КРУГ ИХ ИНТЕРЕСОВ! ВЫ ДОСТОЙНЫ ТАКОЙ ЖИЗНИ! РАСПУГАЛИ ВСЮ ЕВРОПУ,ОПРОТИВИЛИ ВСЕМУ МИРУ! ПРОСНИТЕСЬ И ДУМАЙТЕ!!!
якщо тебе наблюдатель-страус задолбалі ТИМОШЕНКО то пазіція мая хата с краю призведе до того що крайні хати горять першими. Коли із за бандитських законів а вірніше беззаконня які в УКРАЇНІ запровадила банда ананаса Европа і Америка від нас відвернулась то проснись і подумай хто це беззаконня породив і чи має право воно за нас вирішувати де нам жити в АЗІЇ з рассеєю чи в ЄВРОПІ. подамай якщо є МОЗГИ. а не пишеш за рогоаналовські гроші
Спастерігач-ти в школі вчився?Ти про що хотів сказати?