
У Верховній Раді нагадали про громадську діячку Катерину Гандзюк, яку три роки тому облили сірчаною кислотою й вона померла від опіків.
На засіданні парламенту у вівторок біля трибуни зібралися депутати з різних фракцій.
"У 34 роки викривачку корупції, працівницю Херсонської міської ради облили кислотою. Після цього вона померла. Я знав її особисто. Найприкріше, що друзям Катерини Гандзюк довелося боротися за те, щоб ті, хто замовляв убивство, зрештою опинилися на лаві підсудних.
І зараз над паном Менгером попри те, що досі дехто хоче брати його на поруки, триває судовий процес. На жаль, справа Катерини є винятком. Бо це мало не єдина справа, яка дійшла до суті. Я не запрошуватиму підвестися й ушанувати хвилиною мовчання. Тому що Катя була надзвичайно веселою людиною. Вона хотіла б, щоб ми боролися.
Звертаюся з величезним проханням до Верховної Ради. Ті, хто покривали в Міністерстві внутрішніх справ, мають піти", - сказав народний депутат Ярослав Юрчишин.
Він був у футболці з написом: "Хто замовив Катю Гандзюк?".
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Кива хоче взяти на поруки підозрюваного у вбивстві Гандзюк
Громадська діячка Катерина Гандзюк померла в київській лікарні 4 листопада 2018 року.
За три місяці до цього в Херсоні її облили сірчаною кислотою. Жінка зазнала хімічних опіків.
6 червня 2019-го виконавців злочину засудили. Також у справі про вбивство фігурують раніше засуджений Олексій Левін (Москаленко), голова Херсонської облради Владислав Мангер та Ігор Павловський, колишній помічник народного депутата Миколи Паламарчука.
Павловський уклав угоду зі слідством і дав свідчення у справі щодо ймовірних замовника й організатора злочину - Мангера й Левіна.
16 жовтня торік Приморський райсуд Одеси виніс йому вирок. Павловського визнали винним у приховуванні злочину. Присудили два роки позбавлення волі, звільнивши від відбування покарання з випробним терміном - один рік.
Коментарі