пʼятниця, 15 травня 2020 07:58

Ситник сказав, чи має перспективу справа проти Венедиктової

Ситник сказав, чи має перспективу справа проти Венедиктової
Керівник НАБУ Артем Ситник розповів, що справи, які зареєстрували за рішенням суду, часто є "абсолютно порожніми". Фото: facebook.com/nabu.gov.ua

Справи, подібні розслідуванню проти генпрокурора Ірини Венедіктової, "часто є порожніми". Оскільки відкриті лише на вимогу суду, а не рішенням слідчого. Про це заявив керівник Національного антикорупційного бюро України Артем Ситник.

"Не можна сказати так відразу, що такі справи безперспективні. Але взагалі сама система реєстрації проваджень дуже багато дискусій викликає. Є такий елемент зловживання правом на звернення до правоохоронних органів, коли пишуть заяви абсолютно порожні, беззмістовні", - заявив Ситник, передає "Громадське".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Венедіктова на 9 травня запостила прихильника окупації Криму і довірену особу Путіна

Він пояснив, що слідчі грунтуються на ряді чинників, коли відмовляються заводити справу.

"Виходячи з того, що у нас є повноваження на аналітичну обробку цих заяв, ми робимо первинний аналіз, тому що іноді ми бачимо, що ця заява абсолютно порожня й подача цієї заяви, це спроби певного політичного піару", - заявив глава НАБУ.

Водночас він додав, що є невеликий відсоток справ, зареєстрованих на вимогу суду, які закінчилися підозрами та скеруваннями до суду.

Національне антикорупційне бюро розпочало кримінальне провадження проти генерального прокурора Ірини Венедіктової. Справа стосується можливого недекларування майна. Детективи внесли відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань на підставі ухвали Вищого антикорупційного суду від 24 квітня.

Зараз ви читаєте новину «Ситник сказав, чи має перспективу справа проти Венедиктової». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути