Вівторок, 16 березня 2010 09:34

Світовий конгрес українців просить Януковича повернути на сайт Голодомор

Світовий конгрес українців просить Януковича повернути на сайт Голодомор

Світовий конгрес українців закликає президента України Віктора Януковича повернути на сайт глави держави розділ про Голодомор.

Про це йде мова в офіційному зверненні СКУ, передає  Радіо "Свобода".

Як підкреслюють автори звернення, тема Голодомору, який за своєю суттю був ретельно спланованим геноцидом українського народу, є "надзвичайно болючою для всього українства".

Автори нагадують, що у законі про Голодомор, зокрема, передбачається, що "органи державної влади ... зобов"язані: сприяти... поширенню інформації про Голодомор 1932-1933 років в Україні серед громадян України та світової громадськості".

Саме тому, підкреслили в СКУ, тематичний розділ про Голодомор, який був започаткований на сайті президента України після ухвалення Закону "Про Голодомор 1932-33 років в Україні", засвідчив значення цієї теми для Української держави та став джерелом офіційної інформації про геноцид українського народу.

СКУ закликає президента України своїм розпорядженням якнайшвидше повернути розділ про Голодомор на свій офіційний сайт і цим самим сприяти поширенню інформації про Голодомор серед громадян України та світової громадськості.

Нагадаємо, одразу після інавгурації Віктора Януковича з офіційного сайту президента України зникли банери, присвячені проектам про Голодомор.

Зараз ви читаєте новину «Світовий конгрес українців просить Януковича повернути на сайт Голодомор». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

17

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 6945
Голосування Чому не можна розпускати Верховну Раду?
  • Це суперечить Конституції
  • Хай знімуть недоторканість, ухвалять закони про імпічмент, про кримінальну відповідальність за незаконне збагачення і новий Виборчий кодекс і можуть йти
  • За нинішніх умов на дострокових виборах у ВР не пройдуть нові партії
  • Мені байдуже до їхньої роботи. Їхні обіцянки на хліб не намастиш
  • Я не проти розпуску. Владу в країні треба перезавантажити повністю
  • Я проти будь-яких ініціатив президента
Переглянути