понеділок, 16 серпня 2021 19:47

Швеція візьме участь у саміті "Кримської платформи"

Швеція візьме участь у саміті "Кримської платформи"
Швецію на "Кримській платформі" представлять прем'єр-міністр та міністр оборони. Фото: Reuters

Швеція візьме участь у саміті "Кримської платформи".

Країну представлятиме прем'єр-міністр Стефан Левен і міністр оборони Пітер Хультквіст. Про це повідомляє пресслужба уряду Швеції.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: МЗС запустило сайт "Кримської платформи"

"Участь прем'єр-міністра у "Кримській платформі" підтверджує принципову підтримку Швецією територіальної цілісності, суверенітету та незалежності України", - зазначили у пресслужбі.

Також 16 серпня участь у саміті "Кримської платформи", що відбудеться в Україні 23 серпня, офіційно підтвердила Канада.

"Кримська платформа" - дипломатична ініціатива України, у перспективі - міжнародний координаційний механізм для повернення питання Криму до порядку денного, захисту прав людини в Криму і сприяння деокупації півострова.

26 лютого 2021 року президент Володимир Зеленський підписав Указ "Про окремі заходи, спрямовані на деокупацію і реінтеграцію тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим та міста Севастополя", яким постановив утворити Організаційний комітет з підготовки та проведення в Україні установчого саміту Кримської платформи. МЗС забезпечує координацію участі України в діяльності "Кримської платформи", згідно з документом.

Головою Організаційного комітету з підготовки установчого саміту "Кримської платформи" є міністр закордонних справ Дмитро Кулеба.

Очікується, що "Кримська платформа" буде представлена в Парламентській асамблеї Ради Європи. Датою проведення установчого саміту визначено 23 серпня 2021 року, за його підсумками може бути прийнята декларація.

Зараз ви читаєте новину «Швеція візьме участь у саміті "Кримської платформи"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути