середа, 12 квітня 2006 11:43

Суд заборонив публікувати результати виборів Верховної Ради

Вищий адміністративний суд заборонив публікувати результати виборів Верховної Ради за позовом блоку Наталії Вітренко "Народна опозиція".

Про це повідомила начальник прес-служби Центральної виборчої комісії Зоя Шарикова з посиланням на ухвалу суду від 11 квітня.

У своїй ухвалі суд заборонив ЦВК робити будь-які дії з оприлюднення результатів виборів, а також заборонив редакціям газет "Голос України" й "Урядовий кур"єр" публікувати офіційні результати виборів.

У той же час прес-служба блоку Вітренко повідомляє, що в позові блоку оскаржено процедуру оприлюднення ЦВК офіційних результатів виборів.

– Рішенням Вищого Адміністративного Суду України зафіксовано, що офіційні результати виборів, оголошені ЦВК 10 квітня, не можуть набути чинності, оскільки їхнє оголошення велося з порушенням процедури - таким чином, завдяки судовому рішенню 11 квітня, станом на сьогодні в Україні не оголошені й не набути чинності офіційні результати парламентських виборів, - сказано в повідомленні блоку.

10 квітня ЦВК доручила "Голосу України" й "Урядовому кур"єру" опублікувати список депутатів Ради до 15 квітня.

За остаточним підрахунком ЦВК, у Верховній Раді Партія регіонів одержує 186 мандатів, блок Юлії Тимошенко - 129, блок "Наша Україна" - 81, Соціалістична партія - 33 і Комуністична партія - 21 мандат.

Партія регіонів - 32,14%, БЮТ - 22,29%, "Наша Україна" - 13,95%, СПУ - 5,69% і КПУ - 3,66% проходять у Раду за остаточним підрахунком ЦВК.

26 березня пройшло голосування з виборів Верховної Ради, Верховної Ради Криму, обласних, міських, районних, районних у містах, селищних, сільських рад, а також сільських, селищних і міських голів, повідомляють Українські новини.

Зараз ви читаєте новину «Суд заборонив публікувати результати виборів Верховної Ради». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути