вівторок, 09 квітня 2013 11:10

США про звільнення Луценка: "Це важливий крок на шляху до вирішення проблем із демократією"

США про звільнення Луценка: "Це важливий крок на шляху до вирішення проблем із демократією"
Фото: focus.ua

Звільнення екс-міністра Юрія Луценка є важливим кроком на шляху до вирішення проблем із демократією та верховенством права.

Про це йдеться у заяві представника Ради національної безпеки США Кейтлін Хейден, яку цитує прес-служба Білого Дому, передає Українська правда.

"США вітає рішення президента Януковича про помилування екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка і екс-міністра охорони навколишнього середовища Георгія Філіпчука", - йдеться в повідомленні.

"Це важливий крок на шляху до вирішення проблем із демократією та верховенством права в Україні, проте багато що ще належить зробити", - додала Хайден.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Посол ЄС занепокоєний, що криза у ВР може заблокувати угоду з ЄС

"Ми закликаємо українську владу припинити всі політично мотивовані переслідування, здійснювати всеосяжну судову реформу, щоб забезпечити не повторення такого виборчого правосуддя, і повністю виконувати рекомендації ОБСЄ, зроблені після парламентських виборів 2012 року", - зазначила вона.

"Сполучені Штати рішуче підтримують прагнення українського народу до демократичного, процвітаючого і європейського майбутнього, яке може бути реалізовано тільки шляхом продовження демократичних реформ і дотримання законності", - йдеться у заяві США.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Павло Балога написав другу заяву на вихід з фракції ПР

"Ми як і раніше прихильні зміцненню наших двосторонніх відносин на основі наших спільних трансатлантичних цінностей", - підсумувала представник держави.

Як відомо, 7 квітня Янукович помилував Луценка і Філіпчука.

Зараз ви читаєте новину «США про звільнення Луценка: "Це важливий крок на шляху до вирішення проблем із демократією"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

2

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути