вівторок, 17 березня 2015 16:25

США почнуть тренувати українську Нацгвардію вже у квітні

США почнуть тренувати українську Нацгвардію вже у квітні

США мають намір почати підготовку Національної гвардії України в квітні.

Про це повідомив на зустрічі з журналістами у Вашингтоні командувач сухопутними військами США в Європі генерал-лейтенант Бен Ходжес.

Водночас він визнав, що початок такого навчання військовими інструкторами США "було відкладено" для того, щоб дати час і простір для реалізації мінських угод, спрямованих на врегулювання внутрішнього збройного конфлікту в Україні.

Вашингтон прийняв рішення відкласти початок реалізації програми, "щоб не пустити під укіс "мінські домовленості", підкреслив американський воєначальник.

Зараз ви читаєте новину «США почнуть тренувати українську Нацгвардію вже у квітні». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

1

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути