четвер, 06 квітня 2017 17:23

США готові підтримувати Україну, хоч державі варто провести ще багато реформ

США готові підтримувати Україну, хоч державі варто провести ще багато реформ
Україна й надалі буде отримувати підтримку від США, однак повинна продовжувати процес реформування. Фото: espreso.tv

Про це йшлося під час конференції "Україна 2016-2017: прогрес, можливості, виклики". Її організував у Вашингтоні Центр Разумкова спільно з Atlantic Council, повідомляє Еспресо.TV.

Зазначається, що під час конференції обговорювали як здобутки України, так і реформи, які держава повинна втілити для свого розвитку.

Зокрема, депутат "Народного фронту" Павло Пинзеник зауважив, що наразі перед Україною стоять достатньо серйозні виклики, відповідно до вимог МВФ.

"Фонд очікує від нас, передусім, поступу на шляху приватизації землі та реформ у пенсійній системі. Обидва ці питання є надзвичайно болісними для українського суспільства. Потрібна дуже сильна політична воля і політична підтримка від громадян, щоб проводити реформи", - наголосив Пинзеник.

Колишній міністр фінансів Наталія Яресько зазначила, що реформам у державі перешкоджають популізм, корупція та особисті інтереси деяких високопосадовців, з чим Україні необхідно боротися. За її словами, український народ є дуже сильним і може це подолати.

Колишній депутат "Народного фронту" Микола Мартиненко у кулуарах конференції зауважив, що підтримка США для України є надзвичайно важливою, адже вона зіграла ключову роль у важливих для держави проблемах.

"Це й зовнішній конфлікт, який має Україна на сьогодні, це й підтримка фінансових інститутів, зокрема з боку США, так і з боку міжнародних фінансових організацій", - підсумував Мартиненко.

Зараз ви читаєте новину «США готові підтримувати Україну, хоч державі варто провести ще багато реформ». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

5

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути