субота, 19 жовтня 2019 21:26

"Слуга народу" Бужанський хоче відмінити закон про люстрацію

"Слуга народу" Бужанський хоче відмінити закон про люстрацію
Бужанський пропонує відмінити люстрацію. Фото: Прямий

Народний депутат з фракції "Слуга народу" Максим Бужанський запропонував визнати закон про люстрацію таким, що втратив чинність.

Відповідний законопроект розміщений на сайті парламенту, передає УНН.

Проект закону про визнання таким, що втратив чинність, Закону України "Про очищення влади" зареєстрований під №2287 від 18 жовтня.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Стягнути гроші з держави і повернути крісла: 100 люстрованих прокурорів готуються до поновлення

Сам Бужанський на своїй сторінці в Facebook зазначив: "Європейський суд з прав людини визнав положення Закону про очищення влади таким, що порушує права людини. Офіційно визнав те, що було абсолютно очевидно все 5,5 років. Закон про люстрацію, це закон про зведення рахунків, закон про заборону професіоналам заважати бездарам, закон про політичне покарання непричетних за ознакою провини, а за ознакою приналежності ".

"Пропоную повернутися до здорового глузду і припинити убогі і принизливі спроби сегрегації, введені законом про люстрацію. Свої пропозиції оформив в законі, який вранці 18 жовтня вніс до парламенту. Законі про скасування закону про люстрацію. Щиро сподіваюся, що колеги мене підтримають", - зазначив він.

Закон України "Про очищення влади" (також закон про люстрацію) - закон, прийнятий Верховною Радою України від 16 вересня 2014 року, що визначає принципи проведення перевірки державних службовців та посадових осіб органів місцевого самоврядування і встановлює заборону займати державні посади протягом 5 і 10 років певним категоріям фізичних осіб.

Зараз ви читаєте новину «"Слуга народу" Бужанський хоче відмінити закон про люстрацію». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

5

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути