понеділок, 04 березня 2013 13:13

Спецтема: Тимошенко — за ґратами

"Сказали, якщо повернеться Щербань з Америки, буде те саме, що з іншим Щербанем" - свідок на суді

"Сказали, якщо повернеться Щербань з Америки, буде те саме, що з іншим Щербанем" - свідок на суді
Володимира Щербаня попередили не лізти у роботу ЄЕСУ. Фото: umoloda.kiev.ua

На допиті в Апеляційному суді Києва свідок у справі Євгена Щербаня колишній голова Донецької ОДА Володимир Щербань наголосив, що у Донецькій області всі знали про стосунки Юлії Тимошенко і Павла Лазаренка.

Про це повідомляє кореспондент Gazeta.ua.

"Я ніколи не розділяв Юлію Тимошенко і Павла Лазаренка. Я ніколи її не приймав. Може, тому що жінка і так далі. Знали ми про їхні стосунки з Тимошенко, чудово знали", - сказав він.

Щербань також розповів, що після вбивства Євгена Щербаня змушений був покинути Україну.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Свідок у справі Щербаня розповідає про конфлікти з Лазаренком і розмови з Кучмою

"Я розумію, чому мене покликали як свідка, бо я ж знаю про Лазаренка як виконавця і Тимошенко як замовника", - сказав свідок.

Щербань постійно зачитував абзаци зі своє книги, хоча Власенко протестував проти цього. Щербань запропонував судді подарувати свою книгу, приніс із собою два примірники.

На питання, у чому полягав конфлікт інтересів між Лазаренком, Тимошенко та губернатором і Євгеном Щербанем, свідок відповів: "Якщо б ЄЕСУ працювала з підприємствами, їхній прибуток був би у кілька разів більший".

Щербань наголосив, що не знає, чи Тимошенко мала вплив на корпорацію "ІСД" після того, як стала нардепом.

"Я не ліз у роботу ЄЕСУ, бо мене попередили не лізти. Волков подзвонив мені і сказав, що був дзвінок. Сказали, якщо повернеться Щербань з Америки, буде те саме, що з іншим Щербанем", - розповів свідок.

Зараз ви читаєте новину «"Сказали, якщо повернеться Щербань з Америки, буде те саме, що з іншим Щербанем" - свідок на суді». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

16

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

02.04.2013 17:04:34Черкасец77.121.221.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

По-моему не того Щербаня убили. Этот бы лучше выглядел в гробу чем в жизни.

04.03.2013 22:02:59КАТ95.134.102.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

Лазаренка як виконавця і Тимошенко як замовника", - сказав свідок.

А ми думали,що виконавці - банда Кушніра,а воно он що,це виявляється Павло Іванович стріляв,а Юля патрони підносила.

04.03.2013 16:34:29М93.126.105.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
[Видалено]
04.03.2013 16:03:06Ремарк82.207.113.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

Убийцы, подонки , воры дают показания по настоятельной просьбе убийц, подонков и воров...

04.03.2013 16:14:23Ремарк82.207.113.--
  • 4+
  • 0-
  • Відповісти

страшно что весь этот дешевый фарс будет назван убедительной доказательной базой и мы скрепя зубами и пальцами у виска вдруг поймем, что попали в королевство кривых зеркал...Слова, законы , понятия в котором обрели иной смысл и толкование, при чем нам никогда не суждено угадать правильный ответ , если кто сверху этого не желает...

04.03.2013 15:50:48неля178.74.226.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

А чого ж це ти мовчав стільки років? Тільки тоді все згадав (по листочку,написаному!у ГПУ),як "гарненько попросили" ? Коли вже закінчиться це фарисейство? Вони там подуріли вже в кінець. Якщо покійний так усе знав,то чому ж не написав заяву до прокуратури,що за ним стежать ? Набрали божевільних та неадекватних бандюганів з незакритими на них справами і поробили з них свідків.А де ж вони були 17 років тому,коли справу про загибель цього Щербаня розслідували?!!!

04.03.2013 13:55:41Владимир Луганск188.190.223.--
  • 17+
  • 0-
  • Відповісти

И С ЭТОЙ БОЛТОВНЁЙ О ТОМ ЧТО У ТИМОШЕНКО С ЛАЗАРЕНКО БЫЛ РОМАН, ЕЙ ХОТЯТ ДАТЬ ПОЖИЗНЕННОЕ.И ЭТО У ПШОНКИ "БАГАЖ" ДОКАЗАТЕЛЬСТВ? ЭТО НА СКОЛЬКО НАДО БЫТЬ ТУПЫМИ ЛЮДЬМИ ЧТО БЫ С ТАКИМ БРЕДОМ ИДТИ В СУД.

04.03.2013 13:38:07Тамила46.201.138.--
  • 25+
  • 0-
  • Відповісти

Жалко, что только собирались, а не грохнули эту мерзкую скотину В.Щербаня. Как уже все они надоели! Все! Ни одного хотя бы мало мальски порядочного политика не было за эти годы в Украине! Сплошь одна сволота лезет к власти. Один гаже другого. Достали уже!

04.03.2013 13:45:56НИКО46.211.180.--
  • 19+
  • 0-
  • Відповісти

СОГЛАСЕН МЫ ВСЕ ВРЕМЯ НАСТУПАЕМ НА ОДНИ И ТЕЖЕ ГРАБЛИ.

04.03.2013 13:35:56Evgen Sangushko95.133.87.--
  • 20+
  • 0-
  • Відповісти

.
ПРЕЗИДЕНТ П/Р, рецидивіст ЯНУКОВИЧ та його КОМУНІСТИЧНИЙ УРЯД є ГОЛОВНИМИ ВОРОГАМИ НАШОГО ВЕЛИКО КНЯЖОГО РОДУ та НАРОДУ УКРАЇНИ. Він ГАНЬБУЕ МЕНЕ, наш шановний рід, мого прадіда Рюріковича, Гедиминаса, його ГЕРБ, та УКРАЇНУ в цілому.
ТАКОЖ НЕ ДАЮТЬ ЗАРОБЛЯТИ ПРАЦЮВАТИ, та ГОДУВАТИ ДІТЕЙ.
У нього НЕ МАЄ ГІДНОСТІ.
ВІН та ЙОГО КОМУНІСТИЧНА ПРИСЛУГА ВЕДЕ СЕБЕ ГІРШЕ : ЗАГАРБНИКІВ – ОКУПАНТІВ.
ТИМОШЕНКО - як колишній КЕРІВНИК КМУ, ЯЦЕНЮК - як колишній КЕРІВНИК ВРУ та їм ПОДОБНІ КЕРІВНИКИ НЕЛЮСТРОВАНИХ КРИМІНАЛЬНИХ ПАРТІЙ є ДЕРЬМОКРАТИ та змовники в ФАЛЬСІФІКУВАННІ СУДОВИХ СПРАВ , в БЛОКУВАННІ НАЛЕЖНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ на ЗАХИСТ МЕНЕ ТА МОЄЇ РОДИНИ в УКРАЇНІ , також в уже ВІДКРИТИХ ДЕЖПОЛІТКАТУВАНЬ.

04.03.2013 13:29:27Станиславский 93.72.168.--
  • 16+
  • 0-
  • Відповісти

Не верю !

04.03.2013 13:27:13андрій вьюга85.90.212.--
  • 23+
  • 0-
  • Відповісти

А дзвонила Волкову-ну звісно, Тимошенко. Покази злочинця, який здогадувався, хтось йому говорив, це навіть не дитячий лепет. Але ж брехня має ознаки плодитися, і обов,язково, повертатися.

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути