Четвер, 03 квітня 2008 14:20

Схеффер: "НАТО прийняло рішення: Україна і Грузія вступлять до Альянсу"

Схеффер: "НАТО прийняло рішення: Україна і Грузія вступлять до Альянсу"
Україна не отримала запрошення до Плану з придбання членства в НАТО (ПДЧ). Разом з тим глави держав країн- членів НАТО ухвалили рішення про початок інтенсивних політичних консультацій з Україною і Грузією на високому політичному рівні для того, щоб вирішити питання, які залишилися для вирішення до переходу по виконанню ПДЧ.

Генеральний секретар НАТО Яап де Хооп Схеффер на прес-конференції в Бухаресті у вівторок заявив, що НАТО приймає рішення: Україна і Грузія вступлять до Альянсу.

"Обидві держави доклали дуже багато зусиль для того, щоб стати членами НАТО. Ми вітаємо всі демократичні реформи і вітаємо демократичні вибори, які відбудуться в травні в Грузії. І членство в НАТО буде наступний етап. Сьогодні ми підкреслюємо, що ми твердо підтримуємо заяви цих держав про вступ в НАТО. Україна не отримала запрошення до Плану з придбання членства в НАТО. Разом з тим глави держав ухвалили рішення про початок інтенсивних політичних консультацій з Україною і Грузією на високому політичному рівні для того, щоб вирішити питання, які залишилися для вирішення до переходу до виконання ПДЧ", - повідомив генсек НАТО.

Також ухвалено рішення доручити міністрам закордонних справ зробити першу оцінку досягнутого прогресу під час зустрічі в грудні 2008 року, сказав Схеффер.

"Ми вже йдемо на інтенсивний діалог, це дорога до членства... НАТО згодне ухвалювати рішення про вступ України і Грузії в найближчому майбутньому", - додав генсек, повідомляє Інтерфакс.

Зараз ви читаєте новину «Схеффер: "НАТО прийняло рішення: Україна і Грузія вступлять до Альянсу"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 20330
Голосування Чому я не голосуватиму за Петра Порошенка на президентських виборах у 2019 році?
  • Він не виправдав моїх очікувань
  • Я за нього й на попередніх виборах не голосував
  • Є достойніші кандидати
  • У нього є можливість переконати мене у протилежному
  • Україні треба президент нової якості
  • Голосуватиму за Порошенка
  • Ще не визначився з кандидатом
Переглянути
Погода