Вівторок, 08 лютого 2011 15:54

Сергій Ківалов судиться з однопартійцем Ігорем Плохим

Сергій Ківалов судиться з однопартійцем Ігорем Плохим

11 лютого Приморський райсуд Одеси розглядатиме позов нардепа-"регіонала" Сергія Ківалова до свого однопартійця депутата-"регіонала" Ігоря Плохого. Ківалов вимагає від нього моральну компенсацію у сумі 165 тис. грн. Звинувачує у наклепі.

Мовляв, торік у листопаді в ефірі програми "Актуальна розмова" одеського телеканалу АТВ Ігор Плохой звинуватив Ківалова в корупції і тиску на судову систему.

Gazeta.ua упродовж двох днів намагалася взяти коментар особисто у Сергія Ківалова. Під час однієї з розмов він послався на брак часу. Згодом - переадресовував дзвінки на помічників.

Після цього редакція була змушена звернутися за коментарем до Ігоря Плохого.

- Суть позову в тому, що я нібито оббрехав Ківалова, а потім він мусів додатково розвішувати біг-борди, щоб відновити свою репутацію в Одесі, - каже Плохой. - Але я не принижував його. Я говорив те, що є явним. Це не наклеп, а правда. Ківалов очолює парламентський комітет з питань правосуддя, який має вплив на суддівську систему, є членом Вищої Ради юстиції, від якої залежить доля кожного судді в країні. То у якого судді підніметься рука не відреагувати на прохання Ківалова? Його вплив на судову систему виливається в його прибутки. Процвітає рейдерство. Під це навіть однопартійці потрапляють. Ось і зараз ми спостерігаємо випробувану схему Ківалова.

Плохой каже, що кілька разів намагався переговорити з Ківаловим і з'ясувати ситуацію "по-чоловічому".

- У грубій формі Ківалов мене посилав подалі, - зазначає нардеп. - Я питав, чого він не вимагає компенсації від телекомпанії? Але він же є співвласником цієї телестудії. Каже, як я з неї буду просити? Одній із газет взагалі сказав, що Плохого не існує на політичній карті. Сказав, що для нього цей конфлікт, як "слону драбина".

- Конфлікт цей дуже негативний, - продовжує Ігор Плохой. - Я не намагаюся його роздувати. Хоча недавно були матеріали на його (Ківалова - авт.) телеканалах "Академія" і "Репортер" та газетах, в яких мене безпідставно звинувачували. Але я на це ніяк не реагував, розуміючи, що постраждають партійні інтереси. Також і керівники давали поради - Микола Янович Азаров, Ганна Герман, Володимир Рибак. Говорили, що припиніть, хлопці. І я на це нормально реагував, і ніяк не відповідав на мої приниження. Але тут переходить на особисте, на матеріальне. Всім відомо, що Ківалов яскраво відпочив на новорічні свята і мабуть сильно витратився, а тепер у такий доступний для нього спосіб вирішив поправити свій бюджет.

Подібні конфлікти знищують Партію регіонів зсередини, вважає політолог Віктор Небоженко.

- Гострота таких конфліктів, які час від часу виникають в партії влади в тому, що вони ("регіонали" - авт.) повністю захопили владу. Звичайно, назріло дуже багато проблем у цій партії. Поки вони в ручному режимі регулюються Януковичем. Чи зможе він далі цим управляти, важко сказати. Ще певний час він буде тримати їх, а далі - якщо в країні ситуація погіршуватиметься, такі сварки будуть вилазити.

Зараз ви читаєте новину «Сергій Ківалов судиться з однопартійцем Ігорем Плохим». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

33

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 11635
Голосування Для чого Зеленський повернув громадянство Саакашвілі?
  • відновив законність. Силою позбавити громадянства в Україні не можна
  • матиме бонуси з того, як Саакашвілі мститиметься Порошенкові
  • це варто було зробити у перший тиждень роботи
  • наступним має бути указ про надання громадянства воїнам-іноземцям, які захищають Україну на сході
  • Ваш варіант у коментарях
Переглянути
Погода