Неділя, 01 серпня 2010 13:54

Ще один ректор потрапив на приціл Табачнику

Ще один ректор потрапив на приціл Табачнику

Міносвіти може розглянути питання про звільнення із займаної посади ректора Київського національного університету технології та дизайну.

Такі рекомендації надані главі відомства на засіданні міжвідомчої комісії з питань протидії протиправному поглинанню та захопленню підприємств під головуванням віце-прем'єра Володимира Сівковича, повідомляє прес-служба Кабміну.

Ректора Олега Волкова рекомендують звільнити "за допущені порушення законодавства та статуту університету під час розпорядження державним майном".

Аналітична група міжвідомчої комісії дійшла висновку, що керівник вишу шляхом укладання інвестиційних договорів з порушенням вимог законодавства та статуту університету створив передумови для незаконного відчуження земельної ділянки університету на користь приватних суб'єктів господарювання.

Міністерству також рекомендовано ініціювати перегляд всіх інвестиційних договорів університету, укладених з 2005 по 2010 рік.

Також запропоновано припинити реалізацію проекту забудови стадіону університету, забезпечивши його безумовне перебування у державній власності та функціонування за призначенням.

При цьому міністерству внутрішніх справ доручено забезпечити безперешкодний доступ громадян на територію стадіону університету для заняття фізичною культурою та спортом.

Як відомо, 30 липня Табачник звільнив ректора ДонНУ Володимира Шевченка.

Депутат від НУНС, заступник голови "Єдиного центру" Леся Оробець, коментуючи звільнення Шевченка, заявила, що Міносвіти проводить тотальну фільтрацію кадрів в українських вузах напередодні виборчої кампанії.

Українська правда.

Зараз ви читаєте новину «Ще один ректор потрапив на приціл Табачнику». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

8

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 871
Голосування Чому не можна розпускати Верховну Раду?
  • Це суперечить Конституції
  • Хай знімуть недоторканість, ухвалять закони про імпічмент, про кримінальну відповідальність за незаконне збагачення і новий Виборчий кодекс і можуть йти
  • За нинішніх умов на дострокових виборах у ВР не пройдуть нові партії
  • Мені байдуже до їхньої роботи. Їхні обіцянки на хліб не намастиш
  • Я не проти розпуску. Владу в країні треба перезавантажити повністю
  • Я проти будь-яких ініціатив президента
Переглянути
Погода