вівторок, 24 жовтня 2017 11:03

Розенблат позивається проти Ситника і колишнього колеги по фракції

Розенблат позивається проти Ситника і колишнього колеги по фракції
Народний депутат Борислав Розенблат позивається до суду проти директора НАБУ Артема Ситника та депутата від БПП Сергія Лещенка. Фото: УНІАН

Народний депутат Борислав Розенблат позивається до суду проти директора НАБУ Артема Ситника та депутата від БПП Сергія Лещенка через "втручання у вибори США".

Причина - оприлюднення інформації про Пола Манафорта, повідомляє сайт Окружного адміністративного суду Києва.

Позивач просить суд "визнати протиправними дії Ситника щодо розповсюдження інформації про главу передвиборчого штабу Дональда Трампа Пола Манафорта, що стосується наявності його прізвища та підписів у "чорній бухгалтерії" Партії регіонів у матеріалах досудового розслідування, що стало наслідком втручання у виборчі процеси США 2016 року та завдало шкоди інтересам України".

Розенблат також просить визнати протиправними дії Лещенка щодо нібито втручання у зовнішню політику України, бо поширив інформацію щодо Манафорта.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Розенблата зобов'язали носити електронний браслет

У серпні 2016 року народний депутат Сергій Лещенко оприлюднив копії документів "чорної каси" Партії регіонів про передачу коштів колишньому раднику Віктора Януковича Полу Манафорту.

Манафорт отримав більше як $ 12 млн доларів від Партії регіонів із 2007 по 2009 роки.

Розенблата підозрюють в отриманні хабарів від представника іноземної компанії за сприяння у видобутку бурштину. 11 липня Верховна Рада підтримала подання щодо зняття з нього депутатської недоторканності. Також нардепа виключили з фракції "Блок Петра Порошенка".

Зараз ви читаєте новину «Розенблат позивається проти Ситника і колишнього колеги по фракції». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

1

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути