Росія не відправляла попередньо американській стороні однозначного повідомлення про виведення свого угруповання ВКС з Сирії.
Про це заявив у вівторок на брифінгу представник Білого дому Джош Ернест, передає "Інтерфакс-Україна".
"Росія не направляла США прямого попереднього повідомлення про це рішення. Однак, як ви бачили, у президента (США Барака Обами - ІФ) була можливість, як це було заплановано заздалегідь, зв'язатися по телефону з президентом Путіним, і ця була можливість для обох лідерів продовжити їх дискусії про ситуацію і в Сирії і на Україні ", - зазначив він, додавши, що для адміністрації США пріоритетом залишається питання політичного переходу в Сирії.
Нагадаємо, президент Росії Володимир Путін наказав почати виведення основних сил РФ з Сирії з 15 березня.




















Коментарі
1