Четвер, 03 липня 2008 12:09

Росія: "Визнання ОБСЄ Голодомору в Україні - це повна маячня"

Спікер Ради Федерації РФ Сергій Міронов називає "повною маячнею" факт визнання Парламентською асамблеєю ОБСЄ голодомору в Україні в 1932-1933 роках.

"Маячня повна: історія дуже мстить і такі помилки робити недозволено й абсолютно кон"юнктурно", - заявив Міронов на прес-конференції.

"Це все робиться всупереч реальним фактам, реальній історичній правді", - сказав спікер Ради Федерації.

При цьому він зазначив, що голод був не тільки в Україні, але на всій території радянської Росії, згадавши при цьому голодуючих Поволжя, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"Тут саме в повний зріст постає проблема відсутності елементарних об"єктивних знань про історичну правду і коли хтось хоче переглянути історію, або побачити тільки якийсь один фрагмент історії - це просте лукавство, це неправильно", - заявив Міронов.

Нагадаємо, що сьогодні Парламентська асамблея ОБСЄ ухвалила резолюцію про Голодомор 1932-1933 років в Україні.

Парламентська асамблея цим актом вшанувала пам"ять мільйонів українців, загиблих від Голодомору, "спричиненого брутальними, спланованими діями та політикою тоталітарного сталінського режиму".

Крім того, держави ОБСЄ висловили свою підтримку ініціативам України на міжнародному та національному рівнях, спрямованим на висвітлення усієї правди про Голодомор 1932-1933 років в Україні, а також широке громадське та наукове обговорення цього питання.

Підтверджуючи свої зобов"язання "чітко та беззастережно засуджувати тоталітаризм", Парламентська асамблея ОБСЄ звертається до усіх парламентів держав-учасниць організації визнати Голодомор 1932-1933 років в Україні.

До складу ПА ОБСЄ входить 320 парламентарів з 56 держав Європи та Північної Америки.

Українська правда.

Зараз ви читаєте новину «Росія: "Визнання ОБСЄ Голодомору в Україні - це повна маячня"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 20821
Голосування Чому я не голосуватиму за Петра Порошенка на президентських виборах у 2019 році?
  • Він не виправдав моїх очікувань
  • Я за нього й на попередніх виборах не голосував
  • Є достойніші кандидати
  • У нього є можливість переконати мене у протилежному
  • Україні треба президент нової якості
  • Голосуватиму за Порошенка
  • Ще не визначився з кандидатом
Переглянути
Погода