Четвер, 30 березня 2017 13:38

Росія прагне посварити Україну і Польщу - Тетерук

Росія прагне посварити Україну і Польщу - Тетерук
Перший заступник голови фракції "Народний фронт" Андрій Тетерук каже, що Російська Федерація веде війну проти України не тільки по лінії розмежування, а й в інформаційному просторі, і тут вони набагато успішніші, ніж на лінії фронту

Усі провокації щодо міжнаціональних стосунків України та Польщі, які сталися останнім часом і спрямовані на розбрат між нашими державами, організовані з Російської Федерації.

Про це заявив перший заступник голови фракції "Народний фронт", член української частини парламентської асамблеї України і Республіки Польща Андрій Тетерук в ефірі одного з телеканалів.

Він зауважив, що саме російські медіа намагаються вкинути в інформаційний простір провокативні меседжі, що нібито стосунки України і Польщі погіршилися.

"Це неправда. Ми мудріші за російські спецслужби, які всіляко намагаються спотворити ситуацію. Спочатку пам'ятники, потім перейшли на обстріли (обстріл генконсульства Польщі у Луцьку. – Ред.)", - зауважив Тетерук.

"Ми повинні розуміти, що Російська Федерація веде війну проти України не тільки по лінії розмежування, але й в інформаційному просторі, і тут вони значно успішніші, ніж на лінії фронту", - сказав народний депутат.

Він переконаний, що всі останні провокації в Україні та Польщі організовані саме з Росії і не є ініціативою громадян.

Так, він нагадав, що, наприклад, після інциденту в генконсульстві Польщі у Луцьку з польським президентом Анджеєм Дудою намагалися зв'язатися саме російські пранкери, представляючись українським президентом. Але на той момент пранкери не знали, що президенти обох країн підтримують зв'язок і вже мали розмову.

"Навіть це є тією ницістю Російської Федерації, порушенням дипломатичних відносин і намаганням спотворити вже на рівні вищих посадових осіб. Це дуже загрозливо!", - наголосив Андрій Тетерук.

Тетерук зауважив, що попри всі провокації, які відбуваються останнім часом і спрямовані на розбрат між Україною і Польщею, стосунки між нашими державами є дуже тісними і плідними. Так, наприклад, за його словами, саме зараз українська делегація працює в Польщі і вирішує різні питання міждержавних відносин. Як наголосив Андрій Тетерук, жодне важливе питання україно-польських відносин не залишається поза увагою Верховної Ради України та Сейму Польщі.

"Якщо ми не розумітимемо, що головний ворог – це Російська Федерація, яка прийшла на нашу землю, окупувала її, вбиває українців, вносить розбрат, сварить українців між собою, сварить українців з поляками, ми будемо дуже легкою, на жаль, здобиччю саме для росіян, які мріють знищити Україну як державу", - резюмував Андрій Тетерук.

Зараз ви читаєте новину «Росія прагне посварити Україну і Польщу - Тетерук». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

1

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 6588
Голосування Чому не можна розпускати Верховну Раду?
  • Це суперечить Конституції
  • Хай знімуть недоторканість, ухвалять закони про імпічмент, про кримінальну відповідальність за незаконне збагачення і новий Виборчий кодекс і можуть йти
  • За нинішніх умов на дострокових виборах у ВР не пройдуть нові партії
  • Мені байдуже до їхньої роботи. Їхні обіцянки на хліб не намастиш
  • Я не проти розпуску. Владу в країні треба перезавантажити повністю
  • Я проти будь-яких ініціатив президента
Переглянути