Ексклюзиви
середа, 20 лютого 2013 09:34

"Регіонали" готуються голосувати персонально - ЗМІ

"Регіонали" готуються голосувати персонально - ЗМІ
Фото: zn.ua

Депутати від Партії регіонів почали готуватися до того, щоб голосувати персонально. Про це пише "Коммерсантъ-Украина".

За даними видання, у понеділок на закритому засіданні фракції її керівництво зажадало від депутатів підвищити явку на пленарні засідання.

"Умови дуже жорсткі - аж до виключення з фракції. У нас є люди, які не ходять на засідання, в цьому сенсі згадувався Андрій Веревський, який майже постійно перебуває за кордоном, і йому неможливо додзвонитися", - розповів один з учасників заходу.

За даними газети, велику роль у згоді ПР на персональне голосування зіграло те, що за останні два тижні парламентська більшість істотно зміцнила свої позиції.

"Ми дуже зблизилися з комуністами. Якщо раніше нам з КПУ доводилося домовлятися по кожному голосуванню, то зараз у нас повне взаєморозуміння, навіть з соціальних питань. Крім того, на нас точно орієнтуються близько 15 позафракційних депутатів", - повідомило джерело в керівництві ПР.

Нагадаємо, вчора лідери парламентських фракцій наблизилися до виходу з політичної кризи. В опозиції погодилися зняти з порядку денного вимогу активувати сенсорну кнопку системи голосування "Рада-3", а в Партії регіонів пообіцяли блокувати картки відсутніх у залі депутатів.

Зараз ви читаєте новину «"Регіонали" готуються голосувати персонально - ЗМІ». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

8

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

16.09.2011 03:56:35Alex79.135.207.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

После маньяка-убийцы Лозинского, маньяка-водителя Шкиля и просто маньяка Ляшко, а также депутатов-педофилов из "Артека" Уколова и Терехина, народ теперь называет объединившую столь ярких личностей партию Бандой Юлии Тимошенко, или ласково - бюторастами. ~~~~ Так что "белого кобеля уже не отмоешь докрасна". Пора КрысЮле привыкать к нарам, с нашими не самыми мягкими матрасами, а то ВОНА как Прынцесса на горошине - немного поворочалась на синтетической перине, и все, уже синяками покрылась.

25.07.2011 12:05:13Антон80.93.118.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти
Богослопская для Украины,как холера для жителей Мариуполя.
10.07.2011 10:40:14ОЛЕНА91.124.96.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
А ЩО ПРАВДА В ОЧІ ЗАЛОЛОЛА???????
10.07.2011 00:30:45вова львов90.177.192.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Помароидные сектанты ушли в дупло,- водить хоровод,за деву Косорылую,за Витю обмоченного,закусанными пчеловодами...
09.07.2011 22:43:46Зосин папа93.73.16.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Когда говоришь богословская то думаешь зося .Когда говоришь зося то думаешь богословская.Только не понятно это две ведьмы или две в оном лице .Пардон две хари.
09.07.2011 21:21:22васыль77.247.20.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти
Эта сволоч Турчинская , по нём давно тюрьма плачет. А Владимир куча гавна. ПР -молодцы.
09.07.2011 17:52:52Улена109.87.118.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти
Богословская - позор Харькова!!!! И это Заслуженный юрист Украины?! Это базарная баба, выполняющая свою "работу". продажная и купленная "глушилка" ! Стыдно за уровень провластной политической элиты. Ребята правильно сделали, что ушли и не участвовали в этом базаре черноротой старухи. Кравчук - респект !!!
10.07.2011 20:20:52НИКОЛАЙ95.158.13.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти
ЗА, ОБЕИМИ РУКАМИ! БАЗАРНАЯ БАБА!!! КАК ТЫ ДУРА ПОЗОРИШЬ РЫГОНАЛОВ, А ИМ ВИДИМО ВСЕРАВНО. КОЗЛИНА, ДОСТАЛА ВСЕХ!!!ТО ЗА ЮЛЕЙ БЕГАЛА ТО ЗА ТУРЧИНОВЫМ. У ТЕБЯ НЕ ВСЕ С ГОЛОВОЙ В ПОРЯДКЕ. ЛЕЧИСЬ!!!
09.07.2011 16:38:27Владимир95.135.162.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти
Януковичи козлы и шулеры,а Богословская -куча дерьма,как и вся Партия Регионов.
09.07.2011 16:09:16Zosia217.212.230.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Батюшки светы!!! Я уже нарядилась в траурные одежды и рыдаю, штаб ВОНЫ меня игнорирует!!! Окститесь убогие, на кой вы мне нужны !!!
09.07.2011 19:06:23uoHHGD80.239.242.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти
вОТ-ВОТ правильно - тебя посылют на .уй вот и уходи не жди а то гляди и фейс начистят или бензином обльют как властительницу твоих богоёбскую.
09.07.2011 16:04:29Ll94.244.40.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти
Шустрый - еврей. И ему глубоко насрать на Украину и украинцев. Овечкой прикидывается.
Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути