вівторок, 27 лютого 2018 11:20

Рада зробила перший крок до Антикорупційного суду

Рада зробила перший крок до Антикорупційного суду
Андрій Парубій назвав законопроект про Антикорупційний суд одним з головних питань цього тижня. Фото: yvu.com.ua

Верховна Рада включила в порядок денний законопроект про створення Вищого антикорупційного суду та передала його на розгляд профільного комітету.

За це проголосували 235 народних депутатів.

"Рішення прийняте. Ми включили питання про Антикорупційний суд у порядок денний сесії... Даю доручення невідкладно розглянути законопроект на комітеті правової політики. Якщо в середу комітет зможе розглянути і прийняти рішення, у нас буде шанс у четвер включити його в денний порядок і пройти його розгляд у першому читанні", - сказав після голосування спікер Андрій Парубій.

Він наголосив, що це одне з основних питань Верховної Ради цього пленарного тижня.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Банковій розробили стратегію затягування з Антикорупційним судом

22 грудня у Верховній Раді зареєстрували проект закону про Вищий антикорупційний суд від президента Петра Порошенка. Також у парламенті зареєстровані 4 альтернативних законопроекти від депутатів.

Низка міжнародних партнерів України виступили з жорсткими вимогами до Києва через президентський законопроект. Зокрема, Міжнародний валютний фонд заявив, що проект Порошенка про Антикорупційний суд суперечить зобов'язанням України. Згодом Світовий банк теж висунув свої вимоги, попередивши, що на кону $800 млн.

Євросоюз також офіційно виступив із критикою на адресу Банкової через те, що президент, мовляв, подав законопроект про Антикорупційний суд, який суперечить обіцянкам Києва та рекомендаціям Венеційської комісії.

Зараз ви читаєте новину «Рада зробила перший крок до Антикорупційного суду». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

1

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути