Ексклюзиви
Вівторок, 29 січня 2008 10:42

"Україна для росіян – це нічний жах"

Cусідські стосунки між українцями та росіянами є нейтрально-прохолодними і будуть погіршуватись наступними роками. Такого висновку дійшли фахівці Інституту вивчення Росії, які провели опитування громадської думки в обох країнах.

Три чверті росіян вважають, що їхня країна може розвиватись без України. Тоді як серед українців інтерес до Росії та інтеграційні симпатії вищі, ніж в росіян. Соціологи пояснили це тим, що росіяни левову частку інформації про Україну отримують через російські ЗМІ. Тоді як українці частіше їздять до Росії і мають інформацію про неї і з української, із російської преси.

Погодившись із висновками дослідників, креативний директор Українсько-російського інформаційного центру Олег Покальчук зазначив, що для росіян українська незалежність і далі виступає, як символ дезінтеграції.

"Україна для них – це нічний жах. Якщо такий шмат від них відділився і далі рухається в бік цивілізації, то де гарантія, що завтра якийсь суб"єкт федерації не скаже, що може й ми самі собі дамо раду", -каже він.

Подальше охолодження стосунків між українцями та росіянами автори опитування напряму пов"язують із виборами 2 квітня президента Росії та наступними президентськими виборами в Україні, пише Німецька хвиля.

Зараз ви читаєте новину «"Україна для росіян – це нічний жах"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 15074
Голосування Для чого Зеленський повернув громадянство Саакашвілі?
  • відновив законність. Силою позбавити громадянства в Україні не можна
  • матиме бонуси з того, як Саакашвілі мститиметься Порошенкові
  • це варто було зробити у перший тиждень роботи
  • наступним має бути указ про надання громадянства воїнам-іноземцям, які захищають Україну на сході
  • Ваш варіант у коментарях
Переглянути
Погода