Вівторок, 29 січня 2008 10:42

"Україна для росіян – це нічний жах"

Cусідські стосунки між українцями та росіянами є нейтрально-прохолодними і будуть погіршуватись наступними роками. Такого висновку дійшли фахівці Інституту вивчення Росії, які провели опитування громадської думки в обох країнах.

Три чверті росіян вважають, що їхня країна може розвиватись без України. Тоді як серед українців інтерес до Росії та інтеграційні симпатії вищі, ніж в росіян. Соціологи пояснили це тим, що росіяни левову частку інформації про Україну отримують через російські ЗМІ. Тоді як українці частіше їздять до Росії і мають інформацію про неї і з української, із російської преси.

Погодившись із висновками дослідників, креативний директор Українсько-російського інформаційного центру Олег Покальчук зазначив, що для росіян українська незалежність і далі виступає, як символ дезінтеграції.

"Україна для них – це нічний жах. Якщо такий шмат від них відділився і далі рухається в бік цивілізації, то де гарантія, що завтра якийсь суб"єкт федерації не скаже, що може й ми самі собі дамо раду", -каже він.

Подальше охолодження стосунків між українцями та росіянами автори опитування напряму пов"язують із виборами 2 квітня президента Росії та наступними президентськими виборами в Україні, пише Німецька хвиля.

Зараз ви читаєте новину «"Україна для росіян – це нічний жах"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 20978
Голосування Чому я не голосуватиму за Петра Порошенка на президентських виборах у 2019 році?
  • Він не виправдав моїх очікувань
  • Я за нього й на попередніх виборах не голосував
  • Є достойніші кандидати
  • У нього є можливість переконати мене у протилежному
  • Україні треба президент нової якості
  • Голосуватиму за Порошенка
  • Ще не визначився з кандидатом
Переглянути
Погода