четвер, 30 листопада 2006 11:23

"Регіони" та Соцпартія поділили портфелі трьох міністрів

Члени антикризової коаліції погодили кадрові зміни у Міністерстві внутрішніх справ. Про це повідомив заступник керівника фракції Партії регіонів Євген Кушнарьов. За його словами, усі члени коаліції, у тому числі депутати від СПУ, підтримують це рішення.

Як сказав Кушнарьов, також досягнуто домовленості між членами коаліції щодо квотного представництва на керівних посадах в інших міністерствах.

За його словами, передбачається, що за квотою Партії регіонів буде призначено двох міністрів, а за квотою СПУ – одного. При цьому він не уточнив, про які міністерства йдеться.

На сьогодні є вакантними посади міністра з питань надзвичайних ситуацій і міністра з питань сім"ї молоді та спорту. Третьою вакансією може стати посада керівника МВС, якщо буде прийнято рішення про відставку Юрія Луценка, пише УНІАН.

Зараз ви читаєте новину «"Регіони" та Соцпартія поділили портфелі трьох міністрів». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути