Ексклюзиви
Вівторок, 21 грудня 2010 17:02

"Регіонали" хочуть молитися перед засіданнями у Раді

"Регіонали" хочуть молитися перед засіданнями у Раді

Депутати від Партії регіонів пропонують після відкриття пленарного засідання співати в Верховній Раді молитву за Україну.

Про це йдеться в законопроекті, зареєстрованому у парламенті.

Згідно із законопроектом, хору пропонується виконувати молитву "Боже великий єдиний" після відкриття пленарного засідання в залі засідань Верховної Ради.

У пояснювальний записці зазначається, що "ухвалюючи Конституцію 1996 року, депутати в її преамбулі зазначили, що цей акт відбувається за усвідомленнями ними своєї відповідальності перед Богом".

"Верховна Рада є єдиним законодавчим органом, рішення якого мають визначальний вплив на життя мільйонів громадян. Таким чином, підвищення моральних та етичних засад діяльності парламенту є запорукою підвищення ефективності його роботи", - зазначається в проекті.

Також депутати наводять приклад Великобританії, де є традиція виконання молитовних творів об'єднувального змісту перед початком засідань.

"З прийняттям пропонованого проекту Закону буде вдосконалено процедуру відкриття пленарних засідань Верховної Ради", - додається в пояснювальній записці.

Українська правда

Зараз ви читаєте новину «"Регіонали" хочуть молитися перед засіданнями у Раді ». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

16

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 12883
Голосування Для чого Зеленський повернув громадянство Саакашвілі?
  • відновив законність. Силою позбавити громадянства в Україні не можна
  • матиме бонуси з того, як Саакашвілі мститиметься Порошенкові
  • це варто було зробити у перший тиждень роботи
  • наступним має бути указ про надання громадянства воїнам-іноземцям, які захищають Україну на сході
  • Ваш варіант у коментарях
Переглянути
Погода