неділя, 29 грудня 2024 03:43

Путін підписав низку законів, які посилять контроль всередині РФ

Путін підписав низку законів, які посилять контроль всередині РФ
Володимир Путін підписав низку законів проти росіян. Фото: Лента

Російський диктатор Володимир Путін підписав низку законів, які посилюють контроль всередині країни за її жителями.

За збройний заколот та тероризм в Росії даватимуть від 20 років до довічного ув'язнення. Засуджені за цей злочин більше не матимуть права на умовно-дострокове звільнення. Іноземним громадянам, які допомагають підірвати безпеку Росії, загрожує до 15 років позбавлення волі, повідомляють росЗМІ.

Також вводиться кримінальна відповідальність за дезертирство, опір начальству, добровільне здавання в полон та знищення військового майна.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Уряд РФ стурбований витратами на війну проти України - ISW

Путін затвердив нову стратегію боротьби з екстремізмом, яка включає серед головних завдань "ліквідацію загроз, що виходять із території України". В якості загроз для стабільності Росії в стратегії згадуються участь у "несанкціонованих протестах, ініціювання кольорових революцій, фальсифікація історії та тероризм".

Росіяни розширили критерії для включення до списку екстремістів, а також Росфінмоніторинг отримав доступ до даних про рахунки осіб, які фінансово підтримують екстремізм.

Путін підписав закон, що дозволяє списувати прострочені кредити до 10 млн рублів (понад 4 млн грн) росіянам, які візьмуть участь у війні проти України.

У документі йдеться про тих мобілізованих, призовників, солдатів, які уклали контракт після 1 грудня 2024 року терміном понад рік. Списати можна буде лише прострочені кредити, взяті до 1 грудня 2023 року.

Зараз ви читаєте новину «Путін підписав низку законів, які посилять контроль всередині РФ». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути