понеділок, 01 лютого 2021 14:09

Продуктивність Ради різко впала

Продуктивність Ради різко впала
Коли парламент 9-го скликання починав свою роботу, монобільшість працювала у турборежимі. Фото: Сергій Ковальчук, iportal.rada.gov.ua

Під час останньої сесії продуктивність роботи Верховної Ради різко впала. Про це повідомив Комітет виборців України.

Кількість прийнятих законів зменшилась майже на половину, проведених засідань – на третину, кількість голосувань знизилась втричі.

Під час 4-ї сесії, вересень – січень, народні депутати мали 28 робочих днів, під час яких працювали в залі парламенту.

Це на третину менше, ніж на попередній 3-й сесії, коли нардепи працювали 39 днів. Також менше, ніж на 2-й, коли депутати мали 36 робочих днів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Епічна музика і нога крупним планом: Разумков запустив ролик із собою

Різко впала кількість прийнятих законів. Упродовж 4-ї сесії ухвалили 110 законів . Це майже вдвічі менше, ніж на попередніх сесіях. Так, на 3-й сесії ухвалили 181 закон, на 2-й – 215.

Кількість зареєстрованих законопроєктів теж дещо зменшилася. Під час 4-ї сесії зареєстровали 934, 3-ї – 1416, 2-ї – 1003 проєкти законів.

Утричі знизилась й загальна кількість проведених голосувань - 1073. Під час 3-ї сесії – 2981 голосування, 2-ї сесії – 1814.

"На роботу парламенту негативно вплинула ситуація із коронавірусом серед народних депутатів.

Однак замість того, щоб наздогнати втрачений темп, депутати фактично продовжили собі різдвяні відпустки, попрацювавши в січні лише 4 сесійні дні. Це з урахуванням того, що парламент і так майже не працював у жовтні і лише частково працював у листопаді", - зауважив голова КВУ Олексій Кошель.

У Верховній Раді є близько 170 народних депутатів, які регулярно голосують в інтересах олігархів Ігоря Коломойського і Ріната Ахметова. Про це розповіли журналісти Bihus.Info.

Зараз ви читаєте новину «Продуктивність Ради різко впала». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути