Глава Донецької обласної адміністрації Вадим Чупрун не писав заяви про відставку.Про це повідомляє донецьке видання "Острів.
За інформацією видання, зараз Чупрун знаходиться в Донецьку і проводить робочу нараду.
Як повідомило виданню джерело в Донецькій обласній адміністрації, про висловлення Юрія Єханурова про його звільнення, донецький губернатор довідався з повідомлень ЗМІ.
За його словами, Чупрун лише направив президентові України аналітичну записку з поясненням об"єктивних причин погіршення економічної ситуації в області.
У ній він заявив, що якщо глава держави й уряд вирішить, що провина лежить на ньому, то він готовий піти, якщо ж ні - він готовий залишитися і працювати, - сказало джерело виданню "Острів"
Як відомо, вранці в.о. прем"єр-міністра повідомив, що Чупрун подав у відставку в зв"язку з переходом на нову роботу.
Заява буде спрямована президентові. Сьогодні я підпишу заяву про його звільнення з посади голови Донецької обладміністрації в зв"язку з переходом на іншу роботу, - сказав Єхануров.
Водночас в.о. прем"єр-міністра відмовився прокоментувати, чи пов"язане звільнення Чупруна з недоплатою податків за березень цього року підприємствами Донеччини. Натомість він сказав, що найближчим часом збирається зустрітися з власниками та директорами найбільших підприємств регіону. Єхануров додав, що податки, які сплачує Донеччина зменшуються впродовж останніх 2 років.
За матеріалами: "Газета по-українськи", Українська правда.
Коментарі