вівторок, 27 квітня 2010 11:16

Прихильники опозиції тримають плакати з перекресленою фотографією Путіна

Прихильники опозиції тримають плакати з перекресленою фотографією Путіна

На перехресті вулиці Грушевського та Липської прихильники опозиції намагаються пройти ближче до парламенту. Їх не пускає міліція, яка вишикувалась у 4-7 рядів.

Про це повідомляє власний кореспондент Gazeta.ua.

Мітингуючі включили сирени, кричать "Ганьба" і "Міліцію геть".

Представники правоохоронних органів відтісняють прихильників опозиції.

Під ногами валяються пошматовані плакати, газети, а також взуття. В руках прихильники опозиції тримають окрім прапорів "Свободи", "Народного руху", "Нашої України" та БЮТ плакати з фотографією прем"єр-міністра Володимира Путіна, яка перекреслена навхрест червоними рисками.

Gazeta.ua

Зараз ви читаєте новину «Прихильники опозиції тримають плакати з перекресленою фотографією Путіна». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

10

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

04.05.2010 10:16:53888109.75.196.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Не, ну этих бабок и полуумных малолеток, коих зрим на фото, кто-то завел! Тот, кто подстрекает к гражданской войне, что уголовно наказуемо! И где эта власть, почему бездействует?
27.04.2010 11:53:19Киев93.73.153.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Вова с Витей,кАнкретные пацаны!Сказали-сделали!А тут тусуется кучка неудачников-кнопкодавов.Вам бы хоть 5% Вовиных мозгов и возможностей.Да и Витя,опосля двух отсидок президентом стал,а вы от зависти дымитесь и воняете.
27.04.2010 11:51:54николай194.187.108.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
ПИ шо это вам дало - показали всему миру, кто такие незалежники-националисты. Напомню, Крым присоединил к Украине вместе с Молдовой царь Никита, а не Бандера, Так что на Галичине нужно памытник царю Хрущеву ставить и героя Украины давать, а еще идти войной на Молдову - присоединят исторични земли, как при Богдане Хмельницком
27.04.2010 11:50:21Юрій95.135.232.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Смерть зрадникам та манкуртам. Готуйтесь до війни.
27.04.2010 11:48:27то194.44.160.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Хто ж це так за вовочку переживає? це вже не український інтернет? так скоро зкурвились?
27.04.2010 11:47:39Смолянин212.90.166.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Киев, судя по Вашему тону, урод - это Вы. Моральный.
27.04.2010 11:47:11impichment - "Киеву"79.110.130.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Это ты - урод. И твой пахан Вова с паханом Витей и предателем Литвином будут висеть на гилляках возле ВР.
27.04.2010 11:37:39Киев93.73.153.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
За Вову ответите,уроды.
27.04.2010 11:27:08OLexA99992.113.74.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Анохи смешные! Сейчас не 2004 год, когда за Ющенко стояли Штаты. Теперь вся Европа не желает нестабильности в Украине и стоит скорее на стороне Путина, чем на стороне толпы.
27.04.2010 11:22:00Антикоммунист92.113.240.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
зРАДники - чемодан -вокзал-Сибирь! НАТО - ТАК! ЧФ з зрадниками - ГЕТЬ!
Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути