субота, 16 травня 2009 10:39

Працівникам авіакомпанії заборонили розповідати про бешкет Луценка

Працівникам авіакомпанії заборонили розповідати про бешкет Луценка
Представникам авіакомпанії Люфтганза, чий персонал не допустив на борт літака міністра внутрішніх справ Юрія Луценка через підозру в нетверезості, не дозволено коментувати конфлікт в аеропорту Франкфурта-на-Майні.

Про це повідомив прес-секретар центрального офісу Люфтганзи в Лондоні Ааге Дюнхаупт, підтвердивши також хід основних подій під час інциденту.

"Ми не можемо говорити зараз про конфлікт з міністром внутрішніх справ або підтвердити інформацію, взяту з інших джерел — засобів масової інформації. Ми не можемо до цього часу підтвердити інформацію по цій персоні. На всі запитання, пов"язані з особою міністра внутрішніх справ, нам не дозволено відповідати", — сказав Дюнхаупт.

Він не підтвердив повідомлення про те, що екіпаж рейсу Київ—Франкфурт 4 травня передав до Франкфурту інформацію про пасажира, який летить транзитом до Сеула і перебуває у небезпечно нетверезому стані.

"Цю інформацію я ще не чув, і не можу її підтвердити. Немає відомого мені аналізу подій про те, що відбувалося на рейсі Київ—Франкфурт. Я навіть не знаю, чи йдеться про політ Люфтганзи з Києва до Франкфурта. Можливо, це був рейс іншої компанії", - сказав представник компанії.

Коментуючи хід подій в аеропорту Франкфурта 4 травня, Дюнгаупт розповів: "Обидва українські пасажири, що прибули до часу вильоту літака, здалися наземному персоналу нетверезими".

"Виходячи з цього, їх подальше проходження на борт виключалося… Двоє українських громадян почали дискусію з персоналом на підвищених тонах, і там справа дійшла до вербальних атак, до дрібного рукоприкладства, внаслідок чого було викликано поліцію", - зазначив він.

Представник компанії також повідомив, що інформації про те, чи пред"являв голова МВС України дипломатичний паспорт, Люфтганза не має, пише "Дзеркалу тижня".

Зараз ви читаєте новину «Працівникам авіакомпанії заборонили розповідати про бешкет Луценка». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

2

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути