
Претенденти на другий тур Зеленський, Порошенко, Гриценко. Але вельми значущим за своїми наслідками може стати процес формування т. зв. "Єдиного кандидата від Південного Сходу" і його опозиція до чинної влади.
Про це заявив експерт Андрій Золотарьов.
"Судячи з оприлюднених результатів дослідження спільно проведеного трьома компаніями - КМІС, Центр Разумкова та групою "Рейтинг" коктейль президентський "Армія.Мова.Віра" українцям не припав до смаку, особливо коли додалася "гірка пігулка" з тарифами", - пише політичний експерт .
За результатами останніх соціологічних опитувань, трійка лідерів у політичних перегонах за президентське крісло починає стрімко змінюватися. Ті, на кого робили ставку на початку осені, вже здають свої позиції. Щотижня на політичному горизонті з'являються нові кандидати, які перетягують голоси електорату і впливають на загальну картину.
"Поява Медведчука, демарш Бойка-Льовочкіна забезпечило увагу до альянсу "За життя" та частини Оппоблока, але поки ніяких електоральних бонусів не принесло. Процес перетікання електорату від Рабіновича до Мураєву триває. Ця тенденція відбивається в позитивній динаміці Мураєва, який в 2 рази поліпшив свою рейтингову позицію обігнавши "За життя" і впритул підійшовши до прохідних 5%. З такою динамікою Мураєв може сильно змінити всі рейтингові розклади і вплинути на розстановку в трійці лідерів ", - наполягає Золотарьов.
Нові політичні партії активно набирають обертів, і вже до початку передвиборної гонки можуть стати лідерами в рейтингу кандидатів на пост президента України.
Коментарі