понеділок, 10 травня 2021 04:57

Посол ЄС назвав реформу, яка є найважливішою для економічного розвитку України

Посол ЄС назвав реформу, яка є найважливішою для економічного розвитку України
Маасікас нагадав, що Україна користується широкою підтримкою у процесі реформування з боку міжнародних партнерів. Фото: Pixabay

Судова реформа є найважливішим фактором економічного розвитку України та одним із головних її кроків на шляху до Євросоюзу, заявив посол ЄС в Україні Матті Маасікас в ході переговорів із представниками спільноти у країнах Східного партнерства, які пройшли в неділю, 9 травня, у формі "живого чату" у Facebook.

"Судова система - це щось таке, що не було реформовано в Україні за всі 30 років її незалежності. <...> Вже не корупція, але судова система є першим фактором, який відлякує потенційних інвесторів і змушує їх сумніватися, чи інвестувати гроші в Україну", - зазначив дипломат.

Маасікас нагадав, що Україна користується широкою підтримкою у процесі реформування з боку міжнародних партнерів, зокрема Європа надає експертів, а за необхідності виділяє кошти.

"У рамках групи підтримки, разом із країнами Великої сімки, ми поділилися з владою і громадськістю України дорожньою картою, що містить кроки, які потрібно зробити, з нашого погляду, для правильної реформи судової системи. В основі цих пропозицій є реформа Вищої ради правосуддя, тих структур, які проводять адміністрування бюджету судів, і тих, які призначають суддів", - підкреслив посол.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ще одна країна зобов'язалась сприяти вступу України до ЄС

Під час візиту до Києва держсекретар США Ентоні Блінкен заявив, що корупція є величезною загрозою для демократичної України, зокрема, Росія використовує корупцію, як інструмент для підриву українського суверенітету.

Зараз ви читаєте новину «Посол ЄС назвав реформу, яка є найважливішою для економічного розвитку України». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути