середа, 03 лютого 2016 14:08

Посли Євросоюзу та США стали на бік Абромавичуса та розкритикували владу

Посли Євросоюзу та США стали на бік Абромавичуса та розкритикували владу
Посли підтримали міністра економіки. Фото: telegraf.com.ua

Посли 8 найвпливовіших країн Євросоюзу та представник США заявили, що розчаровані відставкою міністра економічного розвитку і торгівлі Айвараса Абромавичуса. Також вони порадили українській владі залишити дріб'язкові розбіжності у минулому і натомість зайнятися реформами.

Посли підписали заяву на підтримку Абромавичуса, яку опублікували офіційні сайти посольств. Зокрема, на сайті посольства Швеції.

"Ми глибоко розчаровані відставкою міністра економічного розвитку і торгівлі пана Айвараса Абромавичуса, який досяг справжніх результатів у проведенні реформ в Україні. Впродовж минулого року пан Абромавичус і його професійна команда домоглися важливих зрушень у впровадженні жорстких, але необхідних економічних реформ, покликаних стабілізувати українську економіку, викорінити хронічну корупцію, привести Україну у відповідність до вимог програми МВФ і сприяти формуванню більш відкритої та прозорої влади. Стабільне, безпечне та процвітаюче майбутнє України вимагатиме постійних зусиль від численної команди відданих професіоналів, до якої входять представники різних сил, які інтереси українського народу ставлять вище своїх. Важливо, аби українські лідери відкинули свої дріб'язкові розбіжності, назавжди залишили у минулому корисливі інтереси, що гальмували розвиток країни протягом десятиліть, та активізували проведення необхідних реформ", - ідеться у заяві.

Її підписали:

- посол Канади в Україні Роман Ващук,

- посол Франції в Україні Ізабель Дюмон,

- посол Німеччини в Україні Крістоф Вайль,

- посол Італії в Україні Фабріціо Романо,

- посол Литви в Україні Марюс Януконіс,

- посол Швеції в Україні Андреас фон Бекерат,

- посол Швейцарії в Україні Гійом Шойрер,

- посол Великої Британії в Україні Джудіт Гоф,

- посол США в Україні Джеффрі Пайєтт.

Раніше Пайєтт назвав Абромавичуса чемпіоном з реформ.

Як повідомляла Gazeta.ua, Абромавичус подав у відставку в середу. Він повідомив, що один із найближчих до Порошенка депутатів Ігор Кононенко блокує реформи. Сказав, що той намагався контролювати держпідприємства. Кононенко звинувачення заперечив.

Зараз ви читаєте новину «Посли Євросоюзу та США стали на бік Абромавичуса та розкритикували владу». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

3

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути