Міліціонери спеціально відмовились від силового захоплення екс-президента Віктора Януковича, що не дестабілізувати ситуацію у Криму та не розпочинати протистояння. Про це на брифінгу у міністерстві внутрішніх справ заявив міністр Арсен Аваков.
Рішення про це прийняли після спільної поїздки на півострів міністра МВС та голови СБУ Валентина Наливайченка.
"Коли ми були в Криму і практично були в Севастополі, ми не стали продовжувати жорсткі дії відносно Віктора Януковича, до кінця йти по всіх ситуацій пошуку, оскільки розуміли, що це - спроба провокації силового конфлікту. Ми прийняли рішення, що для нас доля Криму і Севастополя важливіше ситуації з Януковичем, у якого все одно один шлях, йому навряд чи вдасться сховатися," - заявив Арсен Борисович
Раніше Аваков розповів, що після того як 22 лютого Віктора Януковича не випустили з України прикордонники, той поїхав до Криму де сховався на відпочинковій базі росіян у Балаклаві. Після того як туди прибули головні силовики країни, Янукович втік у невідомому напрямку.
Коментарі