четвер, 14 вересня 2006 20:44

Порошенко захищає Януковича

 

Представник фракції "Наша Україна" Петро Порошенко просить не драматизувати ситуацію зі вступом України в НАТО через заяви прем"єр-міністра Віктора Януковича в Брюсселі.

В інтерв"ю журналістам Порошенко відзначив, що не бачив тексту заяви і не можу його коментувати. Він підкреслив, що Україна пройшла "велику дорогу" по вступу в НАТО, і ця робота була заснована саме урядом Януковича зразка 2003 року.

- На 70% ми пройшли ті процедури по документах, на яких стоїть підпис Януковича, який не словом, а ділом забезпечував просування України цією дорогою, - сказав Порошенко.

"Нашоукраїнець" відзначив, що сьогодні не йдеться про те, що Україна повинна вступити в НАТО цього року. Він відзначив, що потрібно ще пройти довгу дорогу, і зараз проходить розробка програми інформаційного забезпечення населення України.

- І, я так розумію, що Віктор Федорович сказав, що уряд сказав, що уряд займатиметься цією проблемою. Я брав участь у переговорах з формулювання пунктів Універсала і там чітко записано, що Кабмін бере на себе зобов"язання робити всі дії відповідно до закону про основи національної безпеки України, який чітко передбачає вступ України в НАТО, - сказав Порошенко.

При цьому він підкреслив, що, виходячи з Універсала національної єдності, під яким стоїть підпис Януковича, у Порошенко не виникає сумнівів, що кроки просування до НАТО будуть виконані урядом.

Народний депутат також підкреслив, що ключова позиція щодо визначення України буде на саміті НАТО в Ризі.

- І від формальної протокольної зустрічі Януковича не потрібно перебільшувати вплив цієї зустрічі на процеси вступу в НАТО, - сказав Порошенко, попросивши журналістів не шукати чорного кота у чорній кімнаті, оскільки там його немає, повідомляє ForUm.

Зараз ви читаєте новину «Порошенко захищає Януковича». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути