четвер, 13 квітня 2017 19:48

Політолог назвав сильні і слабкі сторони Гройсмана

Політолог назвав сильні і слабкі сторони Гройсмана
"Прем'єр має спиратися на стабільну парламентську більшість" - Вадим Карасьов

Прем'єру Володимиру Гройсману бракує компетенції. Про це Gazeta.ua сказав політолог Вадим Карасьов.

"Гройсман сильний тим, що відкритий, має волю. Але головний його недолік - нестача знань, політичного досвіду. Потрібно мати підготовку профільного економічного вузу у фінансах чи промисловості.

У прем'єра немає масштабного мислення. Хоча йому не відмовиш у прагненні і напорі. Тому в уряді відсутня економічна філософія.

Попередники були компетентними людьми. Хтось більше у банківській справі, як Ющенко. Хтось загальнополітично - як Марчук. Хтось як управлінець-будівельник - Єхануров. На своїх посадах вони вже були достатньо досвідченими. Натомість постмайданне покоління прем'єрів - молоді люди. 35-38 років зарано, щоб бути главою Кабміну. Ми не балтійські маленькі країни, де керують не уряди, а Брюссель. Бо вони члени Європейського Союзу, валютного і шенгену. А такою складною країною, як Україна, без серйозного досвіду управляти важко.

Щоб показати як керувати державою, потрібно мати свою політичну силу у парламенті. Хоча би групу, не кажучи про фракцію і більшість. Навіть якщо ти найкомпетентніший, але не маєш підтримки у парламенті, мусиш домовлятися за рахунок якості закону. При цьому темп реформ падає. Потім сам закон не задовольняє ні суспільство, ні парламент, ні прем'єра.

В Україні глава уряду має бути політиком, який би спирався на стабільну парламентську більшість", - каже політолог.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У коаліції розповіли про майбутнє уряду Гройсмана

14 квітня минає рік діяльності уряду прем'єр-міністра Володимира Гройсмана. Верховна Рада 257 голосами підтримала його кандидатуру на посаду глави Кабміну.

Уряд передав свій письмовий річний звіт Верховній Раді.

Зараз ви читаєте новину «Політолог назвав сильні і слабкі сторони Гройсмана». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

1

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути